Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avastnál ha elfelejtettem a...

László22 kérdése:

Avastnál ha elfelejtettem a jelszót, megtudom-e változtattni?

Figyelt kérdés

Az Avast 7.0 verziót használjuk, eredeti verzió. Most az lenne a probléma hogy le lett jelszavazva de ellett felejtve a jelszó nem direkt, de most nem tudok belépni a beállításokba, hogyan lehet új jelszót kérni, vagy éppenséggel megszüntettni a mostani jelszót hogy majd újat állíthassak be. East-Tec Eraser nem értek, kérlek olyan programot ajánljatok amit könnyen lehet kezelni.

Sajnos le akartam volna törölni de azt sem engedte :D Várom az okosabbak válaszát. :D


Értelmes és tisztességes válaszokat várok. Köszi



2012. dec. 1. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amit az első válaszoló írt részletezem neked, először le kell töltened a programot erre kattins rá: aswclear.exe az alábbi linken és letölti,majd csökkentet módba el kell indítanod a gépedet,majd amiután elindult keresd meg a programot ez fog megjelenni: [link] az avat 7 et jelöld ki majd unnistall majd várjál 5percet és ki ír egymás allat valamilyen 4-5sort,és szöveget akkor végezet kattints az x-re és feltesz egy kérdést utána igen újra indul a géped,és kész.
2012. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!