Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik lenne a legfelelőbb...

Melyik lenne a legfelelőbb androidos vírusirtó nekem?

Figyelt kérdés
először legyen ingyenes,legyen benne anthi teft,és a ram használat olyan 5-10 kőrül legyen. avastot próbáltam de zabált egy kicsit,meg nem nagyon teszet,gépen más...még van a comodo,eset,és az avg róluk tudtok valamit mondani?

2012. dec. 26. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

emlékeim szerint van avast androidra.

De ha linuxot használtál már egy terminál emulatorral lehet csinálni iptables firewall-t rá. Ez pedig ha jól állítják be elég szép teljesítményű, sok mindent kivéd, hiszen az android is linux kernelt használ. Az iptables meg a kernelbe n van. Ez pedig ingyenes és elég sokan ismerik.

2012. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ez nekem egy kicsit magas( egyébként sose használtam linuxot) csak egy sima androdios vírusirtót szeretnék,olyan tulajdonságokkal amit ott felsoroltam...
2012. dec. 26. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
az antitheftért fizetni kell mindenhol
2012. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MayDay86 válasza:

az avastban van anti theft is és ingyés!

Ráadásul be lehet állítani hogy mindent le tiltson ha ellopják a telót és más kari megy bele. még azt is hogy reseteljék. Nekem be vált. bár SGS2 nél a ram zaba nem annyira feltünő.

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és advanced mobil caret válaszotoam a játék gyorsitó,meg a batrei saver miatt és találtam google playen ingyenes anthi-theftet:android lost.
2013. jan. 9. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
gra zero védelem
2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!