Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptop hütő pad egyik ventilát...

Laptop hütő pad egyik ventilátor leáll, mitől? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Trust Cooling Stand Xstream Breeze laptop hütő padot.Az a problémám hogy az egyik ventilátor le áll benne.Ez természetes?


Vagy kell hozzá valami driver amivel be lehet állítani.Netán rossz lehet?



2013. jan. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet.Nekem volt egy kínai manhattan hűtőpadom háom kis ventilátora volt és az egyik(a jobb szélső) nem mindig forgott, viszont a közepén befért a kis ylukon az ujjam és egy kicsit megforgattam akkor elindult de lassabban mint a másik kettő.Nem tom a tiédnek mi a baja, de szinte bármi lehet.Lehet hogyelromolott vagy kitudja, egy hozzáértővel szereltesd szét vagy vegyél újat.
2013. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van rá garancia, akkor szerinted érdemes vissza vinni?
2013. jan. 5. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Most megmozdítottam én is, és el indult.Remélem most már jó lesz. Köszi a segítséget!:D
2013. jan. 5. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyha mindig megkell mozgasd hogy elinduljon akkor nem árt visszavinni amíg van rá garancia, jobban csak nem rontják el, max kapsz egy újat, ha pedig az is ilyen hát akkor sajnos így jártál.Lehet hogy ez egy általános probléma a hűtőpadoknál.Nekem mivel a notebook-mo egyik fele melegedik(aa másikfelét elfoglalja a cd meghajtó), ezért egy régebbi gépből kiszedett ventilátort teszek alája és az hűti, persze megvan emelve két könyvvel.
2013. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!