Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték az oldalam! Mi...

Feltörték az oldalam! Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Feltörték az én és a barátnőm sőt valószínűleg még az anyukája Facebook oldalát is. Már a kód változtatáson túl vagyunk mégis zsinórban feltörik és barátnőm oldaláról olyan üzeneteket küld nekem , hogy én szakítsak vele és hogy én megcsalom. Folyamatosan zaklat minket. Lehetőleg szakértők vagy ebben jártas emberek válaszát várom. Mit tehetünk érdemes feljelenteni? Mi lehet a következménye? Válaszokat előre is köszönöm

2013. jan. 11. 18:51
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet,hogy a "barátnőd" a hunyó? Én senkiben nem bíznék! Olyan levelet írnék amire csak a barátnő tudná a választ,mindjárt kibújna a szög a zsákból. gondolkodj!!!
2013. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen velem együtt gépezett nálunk amikor felléptünk az én oldalamra és láttuk hogy ő (tehát barátnőm) fent van ráírtunk és a zaklató még válaszolt is nekünk. jó a kapcsolatunk rendben van minden boldogok vagyunk nem lenne oka ilyet csinálni. valaki szét akar szedni minket mert tetszik neki barátnőm. csak hát eléggé gerinctelen dolgokhoz folyamodott, ezért is szeretnénk hivatalos ügyet indítani ellene.
2013. jan. 12. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan link, h jelentés, és ott van vmi olyasmi, h feltörték az oldalam. Nem emlékszem pontosan
2013. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A böngészőben mindketten töröljétek a sütiket (cookie-kat)! Én újra telepíteném a rendszert, mert az is lehet, hogy billentyűzetfigyelő (keylogger) került a gépre, így simán ki lehet deríteni a jelszavatokat. Ezután változtassatok megint jelszót. És semmilyen gyanús linkre ne klikkeljetek, mert vannak sütilopó linkek, ami által szintén simán kideríthető a jelszavatok. Ha nem otthonról léptek be, akkor pedig mindig használjátok a Kijelentkezés lehetőséget, ne csak simán zárjátok be a böngészőt. A jelszavatokban pedig legyen kis és nagy betű, számok, és ha a barátnőd pl. cica mániás és 93-ban született, akkor ne az legyen a jelszava, hogy kiscica93.
2013. jan. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra betudtak törni! Nem használok Facebookot de van azon jelszó emlékeztető tehát amit megadsz emlékeztetőnek jelszavat ha az eredetit elfelejtenéd na azt változtasd meg.Van rajta olyan funkció hogy elküldi egy mail címre a jelszavad ha azt elfelejtetted nem lehet azt valaki megpiszkálta?Keylogger lehet a gépeden telepítsd először újra utána az összes jelszavadat cseréld le!” Feltörték az én és a barátnőm sőt valószínűleg még az anyukája Facebook oldalát is” Az vagy keylogger vagy ismerős 2 ember egy háztartásban?Mindenesetre én az összes gépet újra raknám utána változtatnék jelszót de ott ami van minden jelszót nem csak a facebookot!
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!