Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Ez esetben mi a teendő,...

SOS! Ez esetben mi a teendő, ha ezt írja ki? Letöltöttem, kicsomagoltam, majd az alkalmazást akartam futattni és nem sikerült. Mi a következő lépés ha ezt írta ki?

Figyelt kérdés
A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg,hogy a program x86(32bites) vagy x64 (64bites)verziójára van-e szükség , majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával.
2012. márc. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem a rendszered 32 bites és 64 bites verziót töltöttél le.

jobbklikk sajátgép, tulajdonságok. és a rendszer adatainál ott van hány bites rendszert használsz (32 v 64). ennek alapján keress letöltést a neten.

2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teendő: A számítógép rendszeradatai között tekintse meg,hogy a program x86(32bites) vagy x64 (64bites)verziójára van-e szükség.


Ugyanis ha 32 bites a rendszer, ne 64 bites verziót akarj telepíteni.

2012. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt találtam: rendszer típusa: 64 bites operációs rendszer. Na most mi a teendő? :(
2012. márc. 22. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A weboldalról ahonnan ezt letöltötted nem a 32 hanem a 64 bites verziót töltsd le vagy keresd meg.
2012. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!