Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy kiírok ide egy kérdést, és valaki az alapján beazonosít, hogy én ki vagyok? Mármint, ha én kiírok egy kérdést, akkor van esély arra hogy valaki visszafejti, és rájön hogy milyen ip-ről írtam, meik házban lakom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fogjátok már fel hogy nem érdekeltek senkit, senki nem fogja visszafejteni az ipteket, de tényleg :(
2013. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak a szóhasználatból rá nem jön valaki, akkor kizárt, hiszen az IP-d az ég világon nem jó semmire egy átlagembernek...
2013. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam ám Misi, hogy megint te vagy :)
2013. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt mondjátok, hogy nem kell attól félnem hogy én kiírok ide egy kínos kérdést, és akkor valaki valahogy rájön, hogy ki vagyok??
2013. jan. 13. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De a parlament felrobbantását meg a pincében építgetett atombombát ne oszd meg az oldalon, mert a hatóságok bizony kideríthetik, hogy ki vagy!

G.

2013. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1) az IP címedet maximum az oldal adminisztrátora látja.

2) ha érdekli is, maximum annyit tud kikövetkeztetni belőle, hogy melyik szolgáltatónál van előfizetésed.

2013. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyenről szó sincs!!
2013. jan. 13. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

> és rájön hogy milyen ip-ről írtam, meik házban lakom?

Az IP-címed alapján az internetszolgáltatód neve látszik, meg hogy melyik városban vagy (az sem mindig pontosan).

Ahhoz, hogy kiderítsék hogy egy adott IP-címet egy adott időpontban a szolgáltató melyik előfizetője használta, tudomásom szerint bírósági végzéssel el kell menni az internetszolgáltatóhoz.

2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vesóka válasza:
Ma már az esetek 95%-ában az IP címek dinamikusak,ami azt jelenti,hogy minden egyes alkalommal amikor újrakapcsolódsz az internethez, új IP címed lesz. Persze ennek ellenére mindent ki lehet deríteni. Ne légy üldöző mániás. Elég ha engem figyelnek! :)
2013. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
XD
2013. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!