Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy kiírok ide egy kérdést, és valaki az alapján beazonosít, hogy én ki vagyok? Mármint, ha én kiírok egy kérdést, akkor van esély arra hogy valaki visszafejti, és rájön hogy milyen ip-ről írtam, meik házban lakom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Megkeresik ennek az oldalnak az üzemeltetőjét a hatóságok e-mail cím és az IP-címek után érdeklődnek amiken beléptél ide.Ezután ezeket mind lenyomozzák.


2.Ha eljutottak a végső szolgáltatóig a hatóságok lekérik tőle melyik előfizetőhöz tartozott az adott időpontban az IP-cím


3.Kimennek hozzád bírósági végzéssel lefoglalják a PC-ket adthordozókat és személyhez próbálják kötni az adott dolgot mivel idáig egy előfizetőig jutottak nem pedig konkrét személyhez.Itt az egész merevlemezen lévő fáljokat hejreállítják amik csak simán törölve lettek azokat mind vissza tudják állítani mivel az ikon eltűnt de az adat még a merevlemezen van!Amiket felülírtál azokat már sehogy nem állítják vissza.


4.emellett ami illegálisat találnak mindent személyhez próbálnak kötni és amit személyhez tudtak kötni ott büntetnek!

2013. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!