Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast - Miért nem tudom javítani?

Petko0127 kérdése:

Avast - Miért nem tudom javítani?

Figyelt kérdés

Ma reggel kb az egész gépem lefagyott , és kényszerített leállítást csináltam . Mikor visszatértem az Avast vírusírtóm nem működött. [link] Ez jelent meg , de mikor javításra kattintottam töltött , de nem lett belőle semmi . Leállítottam a steamem , az originem , és valamilyen orosz programot , amelyik a Warface-hez kellett.

Mi lehet a hiba ?



2013. febr. 6. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

"valamilyen orosz programot , amelyik a Warface-hez kellett."

Ember! Tényleg nem tűnik fel, hogy vírus van a gépeden, és jó eséllyel az a program az? o.O Mássz át egy nem fertőzött gépre, mivel a vírusirtód kinyíródott, keress rá a kaspersky rescue disk-re, töltsd le, írd ki, aztán a fertőzött gépen bootolj róla, kövesd az utasításokat. Ha szerencséd van, helyre tudja hozni.

2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De minden működik , csak az avast nem , akkor miez ? Valami vírusírtó-vírus ?
2013. febr. 6. 10:59
 3/16 A kérdező kommentje:
Letöröltem , de még mindig ugyanazt írja ki
2013. febr. 6. 11:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Valszeg kikapcsolta a programod ( az orosz program, gongratulation a leszedéséhez), az Avast-ot, utána meg csinált egy pár dolgot. Ki lehetett volna kapcsolni úgyis, hogy észre sem veszed a dolgot, de az nem az oroszok stílusa:)

A kaspersky rescue disk-el talán( de csak talán, mert ha új a virus akkor nem biztos) el fogja távolítani a gépedről. Ha nem, akkor telepítsd újra a windows-t de úgy, hogy először nyiss egy javítási console-t

oda írd be fixboot ( enter(

fixmbr ( enter)

és telepíts rá valami értelmes windows-t, minimum Kaspersky virusírtóval)

Microsoft Essential <== szóba sem jöhet, semmit nem ér, illetve ér de az nyomdafestéket nem tűr

Nod32 <= ez már ér valamit de képtelen kimutatni azt, ha egy program kiíratja a jelszó fájlt windows-on belül, vagy ha direkt regisrty memóriahozzáférés történik

Avast én jónak találtam korábban, de miután rájöttem h leeht kikapcsolni a registryből nem jó

Kaspersky <=ehhez még nem volt szerencsém majd kipróbálom

2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amire régen vírust írt az avast + az osrosz programot már letöröltem . Újratelepítettem az Avastot , nem jött be . Úgyhogy most letöltöm ezt a Kapersky-t.
2013. febr. 6. 11:12
 6/16 A kérdező kommentje:
De ki kell írni cd-re vagy jó a daemon tool is ?
2013. febr. 6. 11:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne a saját gépeden írd ki...

hiába törölted az orosz programot, azóta már rég végigfertőzhette a winchestert vagy 10-szer.... háromezer keyloggert telepíthetett+ zombi gépet is csinált volna...

És igen csak kiírni lehet, mert erről bootolni kell...

Tehát beteszed a kiírt cd-t, és átállítod a boot sorrendet, hogy cd-ről bootoljon.

2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell ?
2013. febr. 6. 11:29
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy kell akkor ezt a Kapersky-t kezelni ?
2013. febr. 6. 11:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem azért,de nekem orosz akármik nélkül is már csinálta ezt az avast,mint azt is mikor le fagyasztotta a gépeket,és egyebeket is művelt már...Maga az Avast bibis utána lehet járni...
2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!