Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Vírusirtó programmal...

AVG Vírusirtó programmal csináltam egy ellenőrzést mert kaptam egy backdoor nevezetű vírust. Meg csináltam az ellenőrzést és a külső vinchesteremre írta hogy megtalálható ez a vírus!?

Figyelt kérdés
Karanténba helyezte a mappákat amikben sok film, játék, zene volt nos a meghajtón írja hogy még ott vannak a mappák mert ugyan annyi szabad és foglalt hely van rajta mint a vizsgálat előtt! De ha belemegyek a vinchesterbe akkor ott nem látom a mappákat !!!!! Próbáltam hogy a mappabeállításba nincs e rejtve de semmi eredménye ! FONTOS !! ?
2013. febr. 10. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Backdoor (program)

A Backdoor (hátsóajtó) program olyan, a felhasználó számára álltalában nem látható elem, amely telepítése után teljes kontrollt adhat a számítógép felett egy vagy több távoli személynek. Így a Backdoor terjesztőjének vagy használójának lehetősége nyílik arra, hogy az Interneten keresztül egy másik gépen tárolt adatokat megtekintsen, módosítson vagy töröljön, de emellett segítségével "megfigyelhető" a gépen dolgozó felhasználó - követhető, hogy mely billentyűket nyomta le, milyen jelszavakat használt, mely Web-lapokat látogatott meg stb. A lehetőségek elméletileg korlátlanok, gyakorlatilag a megvalósítástól függenek."

[link]

[link]

2013. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az online scannert:

[link]

2013. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1 válaszoló : Tudom ezt én is láttam !!!

2 válaszoló : Most csinálom ! de nem a vírustól félek igazán hanem hogy a vinchestremen el e tudom majd érni a régi mappákat :/

2013. febr. 10. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Az AVG talán azzal védekezett, hogy írásvédetté tette a mappáidat, ott vannak a fájlok, csak rejtetten. Az ESET-NOD online scannere le tudja szedni, ha mégsem, a Kasperskynek is van ilyen, azt is lefuttatthatod.
2013. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szia gondolom a mappába volt a vírus,a karanténból van lehetőséged vissza állitani a mappát,de azzal a vírust is szabadon engeded,azt csinálhatod vissza állitod,megkeresed a mappába a vírust jobb klik és kell lennie olyan lehetősésgen,hogy fájl vizsgálása avg vagy hasonló,de mással is csinálhatsz vizsgálatott,hátha sikerül
2013. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik lesz, írd ki, melyik? Backdoor Win32?

Megpróbálok rákeresni. [link]

2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem értem az AVG-t, nekem újságkódos ESS6-om van, ha észrevesz valamit, a vírust egyből bevágja a karanténba, a mappát, böngészőt stb. megtisztítja. Nincs benne ilyen beállítás?
2013. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig ki írta hogy nem igazán kéne megnyitni ezt azt a fájlt de most nem írta !! Mindjárt megnézem milyen backdoor vírusom van csak most futtatom az ESET Online Scannert !
2013. febr. 10. 18:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm hogy próbáltok nekem segíteni :) !!!
2013. febr. 10. 18:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Vigyázzatok mert ezt a vírust a skypen kaptam !! Legyetek óvatosak
2013. febr. 10. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!