Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Freemail-es e-mail címem...

Gomzoli kérdése:

Freemail-es e-mail címem valószínűleg feltörték, mert nem jutok be a jelszavammal, sem a biztonsági kérdésemmel. Mit tudok csinálni, hogy megszüntessem ezt a postafiókomat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

írsz az üzemeltetőknek.

e-mail cím: info@freemail.hu

csak rajtuk múlik, hogy segítenek, vagy sem.

[link]

2013. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem lehet az a gond, hogy túlhaladtam azt a bizonyos 90 napos határidőt, és inaktivitás miatt "kikapcsolták"? Az arra címre érkező üzeneteimet ugyanis továbbíttattam a másik, gmail-es címemre, a freemailbe gyakorlatilag 4-5-6 hónapja be sem léptem.

Elolvasás után én úgy értelmeztem, hogy e 90 nap letelte után is be lehetne lépni a név és jelszó segítségével, így újra aktívvá válna a postafiókom. Az is zavar, hogy a jelszóemlékeztetésben feltett biztonsági kérdésre adott válaszomat sem fogadja el, pedig tudom, hogy helyes.

Na mindegy, megpróbálom velük tisztázni.

2013. febr. 15. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

ha csak a 90 nap inaktivítás lenne a gond, belépéskor az alábbi üzenetet kapnád:

[link]

2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer, ismét ment a zöld kéz a hasznos segítségért.

Megvárom mit válaszolnak, már írtam nekik.

2013. febr. 17. 00:11
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is feltörték a freemail postafiókomat, de és megváltoztatták a jelszavamat és sajna biztonsági kérdésre adott válasszal sem jutok be. Írtam a freemailnek, de sajnos nem bizonyultak segítőkésznek. Neked sikerült valamit intézned ez ügyben?
2013. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is feltörték most a fiokomat :(

Be se tudok lépni a freemailbe. Írtam e-mailt ne tudom sikerrel járok vagy sem.

Ti jutottatok valamire?

2014. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sajnos nem,pedig írtam a freemail csapatnak,de ők a rendőrségre küldtek.a biztonsági kérdésre nem tudom a választ,mert már elfelejtettem.Úgyhogy így jártam!A fiókomnak annyi!
2015. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!