Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírustól lehet h egyik pillana...

Vírustól lehet h egyik pillanatról a másikra a gépem elkezdi megnyitni az internetet és kb vagy 50 oldalt megnyit?

Figyelt kérdés
Lefuttattam a vírusírtót nem talált semmit, de akkor ez mitől van?
2009. szept. 8. 15:16
 1/10 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, az enyém is csinálja, persze vírust, nem találok.
2009. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen oldalakat nyit meg? Mert ha ilyen reklám szirsz@rokat, akkor az spam is lehet.
2009. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem reklám hanem éppen azt amit be van állítva kezdőlapnak, most pl google
2009. szept. 8. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Trójai falovad van! Kémprogram irtó kell hozzá, töltsd le innen, állítsd be, frissitsd és futtasd le. [link]

Aztán immunizáld a gépedet. Tud magyarul is.

2009. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
immunizáld? Az mi?
2009. szept. 8. 19:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Amit küldtél link-et, ott mind2 file-t le kell tölteni?
2009. szept. 8. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A Spybot et Searchot töltsd le a rendszergazdai oldal Asztalára, aztán katt és telepitsd. Amikor ott a nagy ablak, állítsd be a Menűjében a Languagues-nél a nyelvet (magyar). Frissitsd, aztán inditsd el a Keresés és Megsemmisitést. Ha talál valamit, azt jelzi és törölni fogja. Utána immunizáld a gépedet, vagyis legyen védett minden fájl. Olvasd el alaposan a menűjét.
2009. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóelőtti vagyok: a felsőt töltsd el, az az újabb. (Spybot et Search Destroy 1.6.2).
2009. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, már csak az immunizását nem értem. Hogyan védhetek le minden file-t?
2009. szept. 8. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Menűben: Immunizálás, rákattintasz, megjelennek a böngészők összes fájljai, valamint a rendszerfájlok, ami a gépeden van. A netről érkező támadások elleni védelem az immunizálás. Két oszlop: védtelen pl. 12000, amikor immunizálta, átírja védettnek.
2009. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!