Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám a MacBook-omról...

Hogyan tudnám a MacBook-omról rárakni a telefonszámokat az iPhone-omra?

Figyelt kérdés
Az iPhone-omat gyakran kötöttem össze a gépemmel, de most a telefonszámok elvesztek a telefonomról. Ha ismét összekötöm, lehetséges az, hogy az iTunes-on keresztül a telefonszámokat is visszapakoljam rá?! Félek rádugni most, nehogy a telefon írja felül a gépet. Fordítva lenne jó! Bocs, ha hülyeséget kérdeztem/írtam... :D

2013. márc. 11. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
kapcsold be az iCloudot a macbookon és az iphoneon is ás akkor automatikusan átvándolorolnak a telszámok a telódra. :)
2013. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképp exportáld ki az Address Bookból a kontaktokat. Utána tuti meg lesznek, hogyha valami történne.
2013. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A gépen nem találok iCloud-ot... :S Az Address Book-ban pedig nem látok semmit, ha megnyitom... :S Akkor ezek szerint nincsenek meg a számok a gépen??? Csak simán szinkronizáltam a kettőt anno...
2013. márc. 12. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Az iCloud a system preferences-ben van ha van. Milyen rendszer?

Az iTunes-ban meg kell lenni még a mentésnek. Viszont azt nem tudom, hogy hol van. Nézz szét a google-n.

2013. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig azt hittem, jól ismerem a gépemet, de ebből a szempontból nem... Kerestem is az iCloud-ot, nem talált. MAC OS X Version 10.6.8 - ha ezt kérdezted... Lehet csak az lesz, hogy rádugom a telefonom, ez az egyetlen esélyem... Csak attól félek, hogy a telefon felülírja a gépet, és nem fordítva...
2013. márc. 12. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:

A 10.6-ban nincs iCloud, ne keresd!


Akkor meg kell keresned a mentést az iTunes-on belül és külön elmenteni az előzőt, hogy nehogy felülíródjon.

Ehhez már nem értek.


Miért nem egy szakoldalon kérdezel? Ott már szerintem rég választ kaptál volna. Keress fel egy maces vagy iphoneos oldalt.

2013. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, itt gyorsabb, de köszönöm tényleg mindenkinek a választ, sikerült közben, az iTunes segítségével! :)
2013. márc. 12. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Siker. :)

Rosszul gondoltad. Főleg, hogy az igazán hozzáértők nem nagyon írogatnak ide. Ez nem egy szakmai oldal.

2013. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom, csak ez tűnt hirtelen a leggyorsabbnak! Mégegyszer köszi! :)
2013. márc. 13. 01:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2013. márc. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!