Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb e-mail szolgáltató, böngésző és operációs rendszer?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

www.mail.com oldalon regizhetsz olyan címet amilyet csak akarsz, egész érdekeseket is..., esküszöm jobb mint a gmail, a fremailnél már csak a citrom a nagyobb hulladék. Emailt Thunderbird-el nézz, IMAP-ra állítsd.

Böngészőnél a Maxthon3 gyors mint a rakéta és megfelelően biztonságos, az Opera még amiből többet lehet kihozni, viszont ha Windows az oprendszered, akkor használhatsz Firefoxot (ez is Mozilla termék mint a Thunderbird), újabban eléggé összedolgozik a két cég, tudják optimalizálni a böngészőt és a rendszert is. Mondjuk én win7 alatt is Maxthon3-at használok.

Ha nem win, akkor kizárólag Linux.

Vírusirtót dobj fel, Avast! nagyon jó, de csak egy legyen fenn, mert ha két vírusirtód van, az olyan mintha egy sem lenne, még az is benn van a pakliban, hogy ketten összehoznak egy jó kis összeomlást.

2013. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

fremail=freemail, bocs..:(

Habár ettől jobb nem lett...

2013. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a WinXP/SP3, Gmail, Firefox összeállitás vált be a legjobban.
2013. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A citromaillal mi a bajotok?? Mondjuk én is gmailt használok,de mivel sok esetben meghaladja a küldeni való anyag a limitet,ezért csak citromail segítségével tudom a több 100mb-os anyagokat továbbítani.
2013. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!