Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megtaláltam egy régi gépemet...

Denisz1997 kérdése:

Megtaláltam egy régi gépemet de elfelejtetem a jelszavam. Nem olyan régi már egy ideje megvan, de nem tudom a jelszavamat. Ha ujrarakom a gépemet az mukodni fog?

Figyelt kérdés
ha a netről letőltőm a // windows 7 ultimate // programot ugy felbirom instalálni a programot hogy ki irom nero-val CD-DWD re és bejelentkezés nélkul eltudom kezdeni a telepitést vagy jo ha usb re rakom mit csináljak
2013. ápr. 10. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg helyesen írni, illetve fogalmazni.

Aztán ne letöltsd az operációs rendszert, hanem vedd meg, mert lopni elég imidzsromboló, szerintem.

2013. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Microsoft Windows 7 Professional 32 bit MUI (D-OEM DELL) OEM

Nettó ár: 23.700 Ft + Áfa

(Bruttó ár: 30.099 Ft)

[link]

2013. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az OEM lemez nem telepíthető más gépre jogtisztán ráadásul ennyiért bőven kap vadi újat, csak nem prót, de szerintem neki pont elég egy Home Premium, sőt egy starter is...Csak az nem kapható kereskedelmi forgalomban.

A HomePremium meg kijön kb 25-ből.

2013. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Istenem ezeket a hasznos válaszokat... Igen, hogyha teljesen elfelejtetted a jelszavad, és nem akarsz kísérletezni akkor telepítsd újra. Szerintem ez a legegyszerűbb... Persze el fog veszni minden adatod, de hát ilyen ez a popszakma.:DD máskor majd nem felejted el (felírni) a jelszavad.:) Azért szerintem (mivel láttam az írásodból, hogy nem vagy az ilyenekben tapasztalt) olvass el 1/2 tutorialt windows 7 telepítéshez.
2013. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PHP de kóder! ***** válasza:
mit er egy fel tutoriallal?
2013. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy ubuntu lemezt, mentsd le az adataidat live módban, és utána telepítsd újra.
2013. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezekkel kitörölhetem a valagamat ! ingyen beszereztem full progit. és Újraraktam a gépet, enyi !!!!!!!!!!
2013. máj. 7. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
azaz elloptad. gratulálok, legközelebb a kenyeret is...
2013. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és le fogja tiltani neten keresztül a Microsoft.
2013. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő. Még nem :D
2013. máj. 15. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!