Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Eset Smart Security 6 30...

Az Eset Smart Security 6 30 napos próbaverzió, miben különbözik azon kivűl, hogy 30 napig használható a teljes verziótól?

Figyelt kérdés

Mi a legnagyobb hátránya a 30 napos ESS-nak???

Érveljjetek mellette vagy ellene!!!( Azt tudom hogy nem teljes étékű szoftver mert ritkábban frissűl a motorja. )



2013. ápr. 10. 21:38
1 2
 1/12 hypno ***** válasza:

Teljes értékű szoftver az.


Tuti, mert olyat használok. Havonta meg kell etetnem az új újságos licensszel és naponta többször is frissül.


Lövésem nincs, hogy van-e nála jobb, vagy rosszabb.

Először Zone Alarmot használtam, aztán Pandát, aztán Outpostot, aztán Comodot, most ESS-t.


Ez a legkevésbé macerás. Egy szoftverben van a tűzfal és a víruskergető, a licensz frissítésen kívül más macera nincs vele. Hagyom, hogy tegye a dolgát. Ha kérdez válaszolok.

Tudom mire ugrik tévesen, azt belekalkulálom.

2013. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legnagyobb hátránya az h 30 napos, meg h semmire nem jó.

Használj Kasperskyt.

2013. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért Kasperskyt?
2013. ápr. 10. 23:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Évek óta Eset Smart Security a védelem, jelenleg a 6-os. Sajnos ráfrissitettem az 5-re, akadozott. Ezért letöltöttem a 30 naposat, a rosszat töröltem, ezt telepítettem, beleírtam a vásárolt kódot. Azóta is működik.

Egy hátránya van: meg kell venni egy évre, ami persze nem olcsó, de megéri. Vagy újságkódot kell keresni. A neten található hamis kódok veszélyesek, nem véd ezekkel semmit. Miért? Mert a Behatolásmegelőző rendszer(és benne a tűzfala) nem működik hamis kóddal, nem is frissit.

Dolgozik csendben a háttérben, aki szereti a kényelmet, ezt használja. De ki kell kapcsolni a Windows tűzfalat, mert összeakad vele.

2013. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, hamis kódos Kasperskyre gondolsz, de az sem biztonságos így, mert az is fizetős.

Kisebb teljesítményű gépre sokkal jobb az ESS6.

2013. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem a gépemen volt AVG IS 2018 ig tartó licencel csak meguntam :)) máig működőképes az is...
2013. ápr. 11. 00:25
 7/12 anonim ***** válasza:
AVG-t nyugodtan vissza rakhatod mert nekem a napokban kettő trójait kapott el a tűzfala ami be akart jönni arról ne is beszéljünk hogy mikor ESS5-ről váltottam AVG-re 4 trójait talált a gépen amire az ESS semmit sem reagált és én is újságos kóddal használtam.
2013. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-nek:

Az nem elég, ha letöltöd és telepíted a 30 napos ESS6-ot, be is kell konfigurálni, ami nem könnyű. Különösen a tűzfalát nehéz. (Heurisztika és Kiterjesztett heurisztika is kell pl.). De ebben segítenek, ha kell, küldenek egy szoftvert, adj engedélyt a belépésre, aztán neten keresztül beállítja a Sicontact informatikusa.

2013. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-asnak, tudom hogy kell konfigurálni meg mindent beállítottam hogy jó legyen meg minden de akkor sem érzékelt semmit, sőt néha csak úgy figyelmeztetés nélkül leállt egy-két modulja... AVG van fent nem áll le egy modulja sem és védd is rendesen.
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!