Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A T-Mobile Webshop szerintetek...

A T-Mobile Webshop szerintetek megbízható, biztonságos? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A T-Mobile Webshop-ból szeretnénk rendelni egy telefont Dominó feltöltőkártyás csomagban ami 54.000 Ft ba kerül, még soha nem rendeltem internetről, de a dolgot azt értem nagyjából?

Na és erre anyám elkezdett pattogni, hogy "jajj ilyen drága telefont nem szabad internetről rendelni" én hiába mondtam neki bármit, de ő csak azt monda, hogy "és mi van akkor hogy ha a futár kihozza a telefont még be van csomagolva és nem látom, hogy mi van benne és a pénzt meg kifizetem és a doboz meg üres" -.-" ezt már tegnap annyiszor elmondta, hogy már lassan én is elhittem!

Pedig mondtam ,neki, hogy ha mindenkivel ezt csinálnák akkor nem is működne így a dolog, a másik meg az, hogy a Magyar Telekom biztos, hogy verné át az ügyfeleit és megrendelőit, hiszen akkor már a webshop sem élne.... igaz? ezt is mondtam neki, de ő csak evvel jött, és mondtam, hogy talán az ilyen kamu webshop oknál ez előfordulhat, de ez nem az! igaz az internethez, sem nagyon ért, tehát érthető az aggodalma, de már annyit veszekedtünk, hogy nem is tudom, hogy mit csináljak!


És arra lennénk kíváncsi, hogy hogyan is működik ez azt olvastam, hogy aki előfizetésesen rendeli meg azt felhívják előtte, de aki dominó csomagban rendel itt készüléket az, hogyan is működik és azért 54.000 Ft azért nem kis pénz még sem szeretném azt, hogy átverjenek, vagy, hogy amikor átveszem a csomagot és kifizetem és amikor kibontom, nincs benne semmi!


Mert ezt nem tudom eldönteni, vagy aki rendelt már így ilyen drága telefont azt kérem, ha tud segítsen ???



2013. ápr. 19. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vettem előfizusan egy SG3-at, 50k-t kellett rá mobilelőlegként kifizetni. Nem volt gond vele. Amikor átveszed, győződj meg róla, hogy sértetlen a csomagolás, mert T-mobile csomagolja, futárcég meg szállítja. Csomagolás az ilyen egybe műanyag, széttépni se tudtam, olló kellett. Max. szikével tudják valahol felbontani, de annak nyoma marad. Ja és amikor kibontod (ollóval) vigyázz, mert benne vannak a szép A4-es lapok (szerződés, számla stb), ne menj rajtuk keresztül.
2013. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy itt utánvételre kell kifizetni a telefont, vagy ott helyben amikor kiszállították?

Amúgy meg 19 éves vagyok, de a telefon árát én szedtem össze, mert már egy fél éve dolgozok, és ekkor kértem ki anyám véleményét, hogy mit szól, -.-" már látom kár volt!

Amúgy azért rendelem Webshop-ból mert falun lakunk és a legközelebbi T-pont az kb. 30 km-re van innen, így meg nem kell buszozni, szállítási költség sincs, ha jól olvastam és a telefonra is 10% a kedvezmény!

2013. ápr. 19. 18:26
 3/7 Nosco ***** válasza:
A T-Mobil elég nagy cég. Nem fog átverni. Mi laptopot rendeltünk anno 150 körül minden gond nélkül megkaptuk. Tőlük nem kell félni. Inkább a magán személyektől. De bemész egy T-Mobil shopba és megveszed személyesen. Bár úgy drágább egy picit mert nincs a 10%-os kedvezmény.
2013. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, de én arra lennénk kíváncsi, hogy pl. benne van-e minden tartozék ami jár vele, vagy volt-e már olyan akinek kimaradt 1-2 vagy esetleg volt e olyan, hogy miután kifizette és a futár elment, és azután bontotta fen és nem volt benne a telefon, mert anyám ettől retteg -.-"
2013. ápr. 19. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne bántsd anyud, csak jót akar neked.
2013. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom akkor lehet, hogy gondolkodom majd rajta ,most nem is az a 10%-os kedvezmény de a legközelebbi T-Pont az kb. 30-40 km re van és amire oda elbuszozgatok, na meg már ott a buszjegy is, és stb, stb...
2013. ápr. 19. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízható.
2013. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!