Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki kémprogramot rakott...

Ha valaki kémprogramot rakott a gépemre, és mondjuk sejtem, hogy ki, akkor ha én is telepítek neki, akkor lebukhat úgy?

Figyelt kérdés
Vagy én abból semmit sem tudok meg akkor sem?

2013. ápr. 26. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért bukna le? Egyébként ugye tudod, hogy büntetik az ilyesmit?
2013. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A kis gonosz osztálytárs felrakott egy képrogramot a gépre és ellopta a metines kardot stbstb


15alatt vagy a nyakamat rá

2013. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem én nem tenném meg, csak elmélkedem.

Pont ezen, hogy miért kell ennyire szánalmasnak lenni, hogy másokat lefigyeljünk. De nem gondolnak arra, hogy esetleg lebuknak, stb?

Azért kérdeztem, hogy van e visszatartó erő, de ezek szerint nem, mert nem buknak le...

2013. ápr. 26. 15:05
 4/6 A kérdező kommentje:
A metimet meg hallásból sem ismerem, de valahogy nem is vágyom rá :D
2013. ápr. 26. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Le lehet buktatni őket, persze nem úgy h vaktába megfertőzöl gépeket és várod, hogy ki fog arról beszélni, hogy a te gépedre telepített valamit.
2013. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát hiába fertőzől meg gépeket.

Egyébként ez sem olyan könnyű. Már a fertőzés, és illegális is. BTK 300./C, tehát a büntető törvénykönyv foglalkozik vele


Lebuktatni TE nem tudod.

2013. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!