Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A winyóm két partícióra van...

A winyóm két partícióra van osztva. Meg akartam az csinálni hogy az én mappámhoz a letöltések partíción csak akkor legyen hozzáférés ha az én fiókommal vagyok bejelentkezve. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Állítgattam dolgokat, átléptem a család felhasználó fiókba és mikor be akartam lépni akkor kérte az én jelszavam. Eddig oké volt. Visszaléptem az én profilomba be akartam lépni a mappába és nem volt jó. Feldobott egy figyelmeztető ablakot, rámentem a folytatásra és be tudtam lépni. Az a bibi hogy mikor beállítottam hogy ne tudjanak belépni a másik profillal a mappámba max ha az én kódom beírják akkor egy csomó filet konvertált vagy nem tudom, de azóta azokat nem tudom megnyitni a helyet meg foglalják. Kb 80 gb adat az amit így átkonvertált vagy nem tudom. Mit kéne tennem?Most úgy tudom úgymond feloldani a tiltást hogy rámegyek minden egyes filera és a biztonság menüpontban átállítom a tulajdonost az én nevemre amit akkor adtam meg amikor feltelepítettem a Windows 7et, utána leokézom, megint rámegyek a jobb egérgombbal a tulajdonságokra, biztonság menüpont és ott kiválasztom a nevem és teljes hozzáférést adok a file-hoz. Ez elég sokáig tartana pl egy Beatles Discographynál amibe több száz zeneszám van és csak egyenként tudom megcsinálni a file-okal. A kérdés az az hogy hogyan lehet egy füst alatt feloldani a tiltást és teljes hozzáférést adni a partíción a fileok-nak?

#mappa #történés #lekódolás #rendszerpartíción
2013. ápr. 28. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ez öröklődik... ha feloldod a mappán feloldja a mappa tartalmán is...
2013. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell megcsinálni?
2013. ápr. 28. 23:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor rámegyek egy file-ra a biztonság menüpontnál a speciális beállításoknál akkor feldob egy ablakot ahol kiírja hogy nem lehet megjeleníteni a tulajdonost.Ott beállítom a nevem,okra megyek és utána tudom használni a zenét pl
2013. ápr. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!