Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az a gondom hogy chrome,...

Az a gondom hogy chrome, firefox, safari, opera minden böngésző azt írja hogy https lehúzva és tanusitványokat ír ki hogy lejárt meg ilyesmi pl csak akkor írja ki ha facebook, gmail, meg ilyesmi közösségi oldalaknál. Ezzel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1. a dátum rendesen be van állítva a gépeden?

2. Hol vagy? Otthon/cégnél? Vállalatoknál néha használnak proxy-t és sajnos pár helyen a HTTPS kapcsolatot is megszakítják vele...

3. Ha otthon van ez, akkor tuti nincs senki illetéktelen fellépve a hálózatodra?

2013. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok és nincs routerem csak d-link de ezt sose csinálta ezt a tanusitványos részt. és jól be van álllítva minden !
2013. máj. 4. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Chrome-ban: Három vonal alatt, Beállítások, Speciális beállítások megjelenítése, HTTPS/SSL. Alul: A szervertanusítvány visszavonásának ellenőrzése. Ezt jelöld be.
2013. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jártam így, amikor akadozott a Thunderbird és a Firefox is, az újratelepítésük se segített. Egyszerűen nem lehetett beállítani a postafiókokat sem.

Mit tettem? A Mozilla Firefox és Mozilla Thunderbird teljes és végleges likvidálása után Ccleaner, Malwarebytes lefuttattása, aztán tisztán újratelepítettem.

A hibát egy JS-es trójai okozta, amely egy biztonsági résen át jutott a gépre (Firefox). Most NoScriptet használok a böngészőkben.

2013. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!