Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekaptam egy UKASH vírust,...

Bekaptam egy UKASH vírust, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A laptopomon jelent meg az üzenet, nem tudok semmit se csinálni, olvasgattam, hogy próbáljam csökkentett módba tenni, de F8-al sem tudom előhozni, kérlek segítsen valaki! :(
2013. máj. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose jártál még a csökkentett üzemmódban? Folyamatosan nyomogassad (ne pedig folyamatosan nyomva tartsad) az F8-at a bekapcsolástól kezdve, így biztos eltalálod a megfelelő pillanatot amikor érzékeli a windows.

Léteznek olyan vírusírtók amik a windows nélkül kipucolják a gépedet. Keress rá hogy "antivirus cd" vagy "rescue cd". Egy próbát megérhet.

Másik opció, én általában ezzel szoktam élni, hogy bebootolok valamilyen live linuxot (cd-ről futtathatót), lementem az adataimat és újrahúzom a gépet.

2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába nyomogatom az F8-at nem jön be... de még próbálkozom. Ha azt a vírusírtót nem CD-re írom ki hanem DVD-re akkor is jó lenne?
2013. máj. 4. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, jónak kell lennie
2013. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig küzdök vele, sztem ebből szerviz lesz, de azért köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 5. 00:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem működik. Ha nagyon nem értesz hozzá akkor vidd szervízbe, de ha tudsz windowst telepíteni és nincs lementeni valód, akkor felesleges, csináld meg otthon.
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!