Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet tudni a tört oprends...

Mit lehet tudni a tört oprendszerekről?

Figyelt kérdés

Érdkelne mit lehet tudni a tört operációsrendszerekről. Ezek sérülnek a feltörést alkalmazva? Mennyi eltérérst mutatnak a rendestől? A frissítésekkel kompatibilisak?

(Nekem volt tört Windows 7 SP1 a gépemen, amire meg is kaptam minden frssítést tudtommal.)



2013. máj. 11. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiben nem lesz másabb, egy jó aktivátor programmal elfogadja eredetinek, és minden frissítés letölthető.
2013. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
90%

"Mennyi eltérérst mutatnak a rendestől?"

Eltekintve a beépített ruszki/kínai trójai programoktól? :D

2013. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Komplikato, ezért kell több hétig keresni egy rendestet, és nem lesz benne semmi vírus. :) Én mondjuk volt már, mikor 1 hónapig kerestem egy olyat, ami nekem tökéletesen megfelelt, Avast, Eset nem talált benne vírust, ezért megbíztam benne, és mai napig jó (eltekintve a windows hátrányától, ami azt jelenti kb 100x újra kell rakni, ha nem akarsz komolyabb bajt).
2013. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

"Eltekintve a beépített ruszki/kínai trójai programoktól?"


Ne ijezgesd már szerencsétlen kérdezőt, a Microsoft több adatod szerzi meg mint bármi más trójai. Keresgélni sem kell nagyon, ha fent vagy 1-2 normális torrent oldalon akkor onnan simán le lehet tölteni egyet, érdemes elolvasni a kommenteket is hátha valaki talál benne hibát, vagy éppen ajánljja.


Meg kell nézni az infóját is a torrentnek, abban leírják ha valamit piszkáltak a rendszerben, de legjobb MSDN-es verziót leszedni, azok nem buheráltak.


Aktiválásra meg szerintem legjobb a Windows loader(vagy DAZ loader) 1.9.7-es berziója, azzal még gondom nem volt.


De mondjuk én ezt az újrarakást sem értem...valamit ott nagyon el kell b@szni ha már 100x teszed újra, nekem fél-egy évente van újratelepítve, de az is csak berögződésből, mert ha rendesen karbantartod meg odafigyelsz mit telepítesz, akkor nem lesz baja.


Meg amúgyis az emberek 90%-a tört rendszert használ.

2013. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
És soha ne telepítsd a KB971033 számú frissítést, mert az kilövi a fake aktiválást.
2013. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!