Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 rendszergazda...

Windows 7 rendszergazda jelszó, miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés
Pár napja lejelszóztam a rendszergazdát, pontosan emlékszem a jelszóra mert ahogy beírtam mindjárt ki is próbáltam, hogy megy-e és nem enged be vele...100% hogy az a jelszó, mert mennyi az esélye, hogy 2szer egymás után (jelszó megerősítés) elcseszem és ráadásul úgy, hogy egyeznek is? Valaki segítseeeen.

2013. máj. 13. 16:26
 1/8 spaceship ***** válasza:

1. CapsLock-ot ellenörízd.

Ha a windowson belül betudsz jelentkezni egy rendszergazdai jogokkal rendelkező fiókba:

start gomb-->cmd-->jobb katt-->futtatás rendszergazdaként-->parancssorba beírod a következő parancsot: net user Rendszergazda * --> beírod az új jelszót --> beírod még egyszer -->jelszó megváltoztatva

Ha nincs akkor kicsit nehezebb:

Ubuntu live cd --> másold ki a C:\Windows\System32\config mappából a SAM SECURITY SYSTEM fáljokat majd rakd be egy olyan windowsba ahol nincs rendszergazdai fiók levédve jelszóval -->

Töltsd le az elcomsoft windows password recovery-nevű programot --> valamelyik almenü-ben meg kell adni a SAM SYSTEM SECURITY fáljok helyét aztán meglehet probálni feltörni a jelszót vagy meg is lehet változtatni.

Ha valami nem világos szólj

2013. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nincs más rendszergazda :/ eltudom ezzel cseszni a gépemet? :D mert ha igen akkor inkább elviszem egy informatikushoz... :D azért köszi :)
2013. máj. 13. 16:53
 3/8 A kérdező kommentje:
am a jelszó csak számokból áll szóval caps kilőve
2013. máj. 13. 16:54
 4/8 spaceship ***** válasza:

Ameddig nem nyulsz a particiókho addig biztos hogy nem.

Van másik géped windowssal?

ha igen akkor azon megtudod csinálni az elcomsoftal aztán a modosított filekat vissza tudod cserélni ubuntu live cd-vel

ha nincs akkor rakj fel egy másik windowst a jelszavas mellé és abból csináld meg na ebben a részben kell bütykölni a particiókkal itt elszálhatnak a windowsba lévő file-id ha nem vigyázzol de nem olyan nehéz mint amilyennek hangzik.

2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 spaceship ***** válasza:

Vagy csináld meg egy barátod gépén és akkor nem kell a telepítéssel szórakoznod.

Szerintem informatikoshoz annyira nem érdemes vinned ha minden kötél szakad ubuntu live cd-vel kimented a fileaidat aztán újra rakod a windowst

2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg meg nem mondom mi volt a neve, USB-ről indítottam a gépet és a programmal pár perc alatt töröltem a Windows 7 jelszavát. Utána jelszó nélkül be tudtam jeletkezni. Ha kell akkor kiderítem a nevét.
2013. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úú megköszönném ha kiderítenéd :))))
2013. máj. 17. 22:09
 8/8 anonim válasza:
imyPass Windows Password Reset
márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!