Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Új gépemen win8 fut, de...

Új gépemen win8 fut, de elfelejtettem a jelszót a belépéshez. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom,kér egy jelszót,de nem emlékszem rá.Illetve eleve arra sem,hogy egyáltalán megadtam volna.Hogy tudom feloldani a zárolást???S.O.S.,dolgoznom kellene a gépen!!

2013. jún. 3. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
keresel neten erre való bootolható lemezképet, amit kiírsz és bebootolsz vele. azzal lehet törölni.vagy rendszergazdai fiókot előveszed csökkentett móddal és abból törlöd.
2013. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Húh,hát nem igazán értelek sajnos :( Új gép,rajta a win8-cal,kódot sem adtak,csak a gép és rajta ez az op-rendszer.Sehogy nem tudom elindítani,csökkentett módban sem.Eleve kéri a jelszót,ezen a problémán nem tudok túllépni.
2013. jún. 3. 20:08
 3/16 anonim ***** válasza:

jaa hoy nem windows kód, hanem bios.

akkor hátlap le, elem ki. 5perc kávészünet, elem vissza bekapcs.

Így megy le róla

2013. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megtettem,a probléma továbbra is fenn áll.Ez egy SAMSUNG laptop,se lemez,se kód nincsen hozzá.De biztos eredeti,hisz Media Markt-ban vettük.Bekapcsoljuk,azonnal kéri a jelszót,se csökkentett mód,semmi.
2013. jún. 3. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bios jelszóról lenne szó. De most komolyan nem emlékszel rá hogy megadtál volna egy jelszót a fiókhoz vagy tényleg nem adtál meg.

Előtelepített win8-ról van szó, illetve első bekapcsoláskor indult a win telepítő, mert akkor tuti te adtad meg a jelszót.

2013. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nézd,számítógépen dolgozom,értek is hozzá.Illetve eddig azt hittem...Soha nem volt ilyen gondom.Pénteken vettem,akkor bekapcsoltam,nem emlékszem,hogy bárhol is jelszót adtam volna meg.Ha mégis,akkor azt adtam volna,amit mindenhol máshol használok.Azóta nem foglalkoztam a géppel,most próbáltam bekapcsolni.Egyetlen oldalt dob fel,amin az időt mutatja.Ennyi.
2013. jún. 3. 20:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja,rajta volt a win,nem adtak hozzá telepítőt,sem kódot.Semmit.
2013. jún. 3. 20:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Értem, valaki(te vagy a családból más) használta már a laptopot működő oprendszerrel?
2013. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Senki.Pénteken kapcsoltuk be,aztán este ki,azóta itthon sem voltunk.Nem találok a neten semmi megoldást,holott ez a munkaeszközöm lenne,a másik gépet eladtuk tegnap.Kétségbe vagyok esve :(
2013. jún. 3. 20:54
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha vhonnan szereznék egy win8 telepítő lemezt,akkor esetleg újra telepíthetném?Ez a gép,amiről írok egy kis gép,cd-olvasó sincs benne,nem érek vele semmit.

Köszönöm,ha segítesz!

2013. jún. 3. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!