Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Időnként elkezd magától...

Időnként elkezd magától oroszul beszélni a gépem. Vajh mi ez?

Figyelt kérdés

Feladatkezelőben nem látok olyan futó alkalmazást, aminek nincs ott a helye, hangkeverőn van egyetlen forrás, aminek nincs neve, de nem vagyok benne biztos, hogy az lenne az, mert mindig, mire bejön a hangkeverő elhallgat a cuccos.

Most egyébként épp tűzijátékot lehetett hallani.

Valakinek valami ötlete, hogy vajon mi a bánat ez?



2013. jún. 9. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyitottál valamilyen "nyereményjáték" spamban található, .ru linket? Annak a reklámnak a hangja. Futtass le víruskeresőt.
2013. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért kell a böngészőkbe reklámblokkolót (Adblock Plus) letölteni és hozzá külső szűrőnek a magyar (hufilter) mellé ukrán (orosz), német, román külső szűrőket beállítani.
2013. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esküszöm h nálam is ez volt!

Mintha csak én írtam volna.. belinkelem majd ha megtalálom a sajátom :)

Akárkinek meséltem nem hitték el. Gyakran meg se volt nyitva semmi.. nemhogy a net.


Én ujratettem a gépet és már jó

2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nyitogatok reklámoldalakat, és amikor megszólal ez a dolog, ha mindent kilövök a gépen, és csak simán a vindóz fut, akkor is szól, de fogalmam sincs, hogy honnan :)

Minden esetre most teljes vírusellenőrzés van, remélem eltűnik, nem szívesen telepíteném újra a gépet :)

2013. jún. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!