Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépem elkezdett lefagyni...

A gépem elkezdett lefagyni 1-2 másodpercekre ilyenkor minden beáll. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tanácsokat tippeket várnék. Pár napja a gépem minden ok nélkül elkezdett lefagyni ilyen 1-2 másodpercekre, ha ilyenkor rákattintok valamire akkor "nem válaszol" sablon szöveg jön ki, nem csinálok ilyenkor túl sok mindent tehát nem értem. Futtattam víruskeresést, (AVG, ESET) töredezettségmentesítést, CCLEANER, és megnéztem a feladatkezelőben is hogy mi mennyit használ. Semmi gond nem volt ezekkel


WIN7, 4GB RAM, 1GB videókártya (NVidia Geforce 430 GT), 2 magos intel proci.


Segítsetek légyszi



2013. jún. 13. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a ezt is:


start->futtatás->írd be hogy "msconfig"-> ott nézd meg a "szolgáltatások" ás az "automatikus indítás" fület! ha ott találsz valami gyanúsat, esetleg a gyártó ismeretlen, akkor lehet hogy az a probléma egyik oka...

2013. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

megnéztem, és csak microsoft nvidia skype avg adobe van


automatikus indításba nincs semmi szokatlan csak 1 dolognak Ismeretlen a gyártója Pando Media Booster... (ez gond)?

2013. jún. 13. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, hogy csak küldöm a commenteket.. annyit fűznék hozzá, hogy 1 éves gépről van szó, rendesen karban volt tartva (lemeztörede......, vírusírtás stb..) a semmiből jött ez a probléma és nagyon nem értem, hogy mivan
2013. jún. 13. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami ismeretlen szedd le ezzel [link]

és utána ezzel takaríts [link] és meg kell javulnia.

2013. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

faci


köszi a tippet megcsináltam mindent amit mondtál csináltam ccleanert is rendszerleíróban is... kb 200 hibát talált elsőre :( szerintetek ez volt a gond? eddig még nemtudom, hogy megjavult-e mert eddig sem folyamatosan csinálta

2013. jún. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!