Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kivetettem a régi elromlott...

Kivetettem a régi elromlott laptopomból a winchestert és beleraktam egy rackbe. Ha megpróbálok lemásolni róla bizonyos dolgokat (pl. programokat) enged mást nem (pl. zenék). Átnéztem a biztonsági beállíításokat de nem jutottam sokra. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy pontosabban leírod, hogy mit értesz az alatt, hogy nem enged.
2013. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

program filesból tudok akármit másolni, de mondjuk az asztalon belül már egy mappa megnyitásánál is ezt írja ki"jelenleg nem rendelkezik a mappa eléréséhez szükséges engedéllyel". Ezt még ki tudom cselezni a biztonság fülön beállítom hogy teljes hozzáférést kapjak, de ha másolni próbálok azt írja ki hogy"rendszergazdai jogosultság kell"

Ezt nem értem hgy hogyan tudnám kikerülni mivel beállítottam magam tulajdonosnak

2013. jún. 4. 21:38
 3/3 anonim válasza:
milyen op. rendszered van?
2013. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!