Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan vírus ami 3éve van...

Van olyan vírus ami 3éve van a gépemen az újratelepítés nem segít és a vírusírtók se érzékelik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen újratelepítésre gondolsz, de lehet hogy van. Ha újraformázod a merevlemezt akkor el fog tűnni minden, ha van vírus akkor az is.
2013. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NINCS. Az újratelepítés, általában formázással jár, és ilyenkor leegyszerűsítve tiszta lappal indul a gép.
2013. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a telepítőlemezen is rajta van, mert egy "jó helyről" beszerzett lemezen akár vírust is kaphatsz...
2013. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én újratelepítés előtt le szoktam futtattni a Kaspersky online scannerét. Letakaritja, ha van még valami fertőzés. De az sem biztos, hogyha fagyogat, vagy kékhalálozik, akkor az vírus, bőven lehet hardveres hiba. Le kellene tesztelni.
2013. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 levis56 ***** válasza:
Ha a vírusírtók nem érzékelik honnan tudod,hogy vírusos?Olvastam már vírusos BIOS-ról,talán Bios restart segít./Ez csak tipp./
2013. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bios vírus nettó hülyeség... ugyanis az a bios funkciókat támadja.

Ha valaki újra tesz egy windowst nem kell még formázni sem, egyszerűen egy újat ha feltesz valaki a régi mellé már akkor ott sem élnek a vírusok, hiába vannak ott a háttértáron a rendszermag ezt nem tudja és nem aktivizálja őket, max ha újra telepíted a vírusos vackaidat.

Egy tanácsot fogadj meg, ha friss a windows, töltsd le a netről a nod32 vagy az avast ingyenes verzióját és csókolom. Firefox + noscript addon és rengeteget ki tudsz védeni de nem létezik 100%-os védelem. Ja és egyéb Spyware irtókat meg marhaságokat felejtsd el. Sokszor ezek is vírusosak és többet árt mint használ...

2013. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!