Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kekhalal problemara megoldas?...

Kekhalal problemara megoldas? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az asztali gepem kekhalalos, utana gugliztam, hogy mit lehetne csinalni vele es az egyetlen megoldas az ujratelepites maradt. Csokkentett modben ritkan elindul, de legtobbszor lefagy, nem indul, cimtarszolgaltatasok visszaallitasaval szoktam inditani.

Az ujratelepitessel csak annyi kerdesem lenne, hogy van rajta par adat, amit nem akarok elvesziteni, azokat hogyan lehetne elmenteni? Pendrive-t nem ismeri fel, CD-t se enged irni.

Reszletes megoldasok erdekelnenek. Thx.



2013. jún. 12. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghajtót áttenni másik gépbe és ott megcsinálni az adatmentést. Esetleg live oprendszerrel megoldani az adatmentést.
2013. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahonnan szerezz egy Linux live lemezt (vagy tedd pendrive-ra) és arról indítsd el a géped. Ekkor minden főbb eszközöd működni fog, az adatmentés kivitelezhető könnyedén. S ha már adott a live rendszer, futtass róla memóriatesztet is (a rendszerindító menüjéből lehet kivitelezni).
2013. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám! Lemented az adataidat egy másik meghalytóra és újra telepíted a géped. Nekem ez segített. Meg még olvastam valamit arról hogy vmit álítani kell a BIOS-ban. De nem tudom h mit. :(
2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kukori17 válasza:
nem csak rosz rendszer filetol lehet kékhalál.. pl ha ki van kapcsolva az automatikus ujraindulás.. lehet tulmelegedés.. ram ..rosz hdd
2013. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kukori17 válasza:
elözö vagyok kékhalálba mindig hibakodokal jelzi mi a probláma.. ha fent áll továbbra is akékhalál akkor kódjának böngész utána
2013. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!