Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van manapság rendszerese...

Miért van manapság rendszeresen kékhalál a gépemen?

Figyelt kérdés
Nincs rajta vírus(Az avira nem jelzi,hiába ellenőriztetem),alig foglalok rajta helyet(802 szabad a 931-ből)..és eddig nem volt ilyen,csak most kezdte el egy fél hete,hogy néha kékhalál... van mikor játék közben,van mikor anime nézés közben.... pedig a windows is aktiválva van rajta..

2013. jún. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Haldoklik a Winyó
2013. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most lett új gépem... kb 1 hónapja... full új minden..
2013. jún. 26. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd újra a windows-t egy eredeti forrásból. Szerintem annak lesz baja. Vagy pedig szektrohibás a winchester:

REndszergazdaként futtasd le a chkdsk c:\ /F parancsot aztán meglátod mi a helyzet.

Illetve nézd meg egy ramtesterrel, hogy nem-e hibás a ram.

Hiába új, azért előfordulhatnak problmák. Így legalább gyorsan tudják cserélni.


Az, hogy az AVira nem jelez nem jelent semmit, az csak annyit jelent, hogy talált vírust az gépeden, ami szerepelne az ő vírusdeffiniciós adatbázisában. Sokat azt hiszik, hogy ha egy vírusírtó azt mondja, hogy nincs vírus, akkor nincs is vírus a gépeden. Ez az elképzelés téves. Tehát lehet, hogy van a gépeden vírus, de az avira nem vette észre, egyébként meg ez annál is inkább igaz, mivel sokaknak fogalmuk sincsen, hogy mennyire egyszerűen el lehet a vírusírtók elől elrejteni egy vírust.

2013. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!