Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb fizetős...

Melyik a legjobb fizetős biztonsági szoftvercsomag?

Figyelt kérdés
Eddig ingyeneseket használtam de vettem egy új laptopot és erre valami jobb vírusirtó + tűzfal párost akarok telepíteni.

2013. júl. 9. 12:27
 1/9 anonim válasza:
én az Eset smart security-t tudom ajánlani, nekem elég régóta az van. Van benne mindenféle védelem, nem is nagyon lassítja a gépet.
2013. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem gyenge gepet vettel,mert ez esetben ha megveszed akkor a Kaspersky internet secu-t ajanlanam.Egyik legjobb vedelem a piacon.

Vagy ha az nem tetszik akkor f-secure,Bitdefender IS...

Erdemes vasarlas elott kiprobalni, probaverziok ezert vannak,mert ha nem szereti a geped majd,akkor penz kidobas.

2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek a gépem adatai:

Intel Core i5-3210M

4GB Ram

NVIDIA GeForce GT 630M

500 GB HDD

Windows 8 op.rendszer

Akkor erre a laptopra melyik vírusirtó lenne a legjobb?

2013. júl. 9. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az Eset Smart Security6. Nálam nagyon jó.

Előbb töltsd le a 30 napos próbaváltozatot (beállításokban segítenek, Kapcsolat menűpont), ha az jól működik, akkor vedd meg a kódot egy évre.

[link]

2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En Bitdefendert hasznalok (fuggetlen teszteken mindig a top 3 ba vegez) egyetlen hatranya hogy nincs magyar nyelven. Ha facebookon like-olod (vagy valami ilyesmit kell [egy nem facebookos]) 90 napos probat kapsz igy ki birod probalni.

Ha megveszed tudom ajanlani a Lifetime Internet Security csomagot (1 gep 5 evre lesz vedve 80 euroert~24e ft)

Elonye 24/7 online chat termektamogatas (angolul), egyik legjobb biztonsagi szoftver,...

Hatranya hogy eros gep kell hozza (+ha nem tudsz angolul akkor meg az lehet problema).

Ha magyar kell akkor az ESET SS-t ajanlanam.

2013. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ESET nem tartozik legerősebbekhez..

Van eszed kasperskyt próbálod ki,illetve bitdefendert...

Itt jobban fognak neked segíteni.. [link]

2013. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Bitdefender Internet Security-t raktam fel a gépre. 1 évre vettem meg. Azért döntöttem emelet mert tényleg nagyon jól végez a teszteken és egy informatikus ismerősöm aki rendszergazdaként dolgozik egy iskolában, szintén ezt ajánlotta.

Amúgy kell valamit rajta állítani vagy alapbeállításokon is elegendő védelmet nyújt?

2013. júl. 10. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Az összes tűzfalasat be kell konfigurálni, nézd meg a beállításokat. A Vezérlópultban ennek a tűzfala jelenjen meg. A Windows-ét ki kell kapcsolni, mert összeakadnak.

Az Eset-nél is Tanuló módban kell kezdeni, meg kell jegyeznie, mit engedhet ki a netre. Böngészők, levelező stb. engedélyezni kell.

2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Legkozelebb inkabb igy vedd meg ;) 5 ev es nem sokkal dragabb

2013. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!