Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A számítógép - annak ellenére,...

A számítógép - annak ellenére, hogy eredeti a szoftver - félóránként feldob egy üzenetet, hogy "A Windows szoftver nem eredeti". Másnál is jelentkezett ez? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert mindig kilép az összes éppen futó programból, mikor feldobja az üzenetet... :/

2013. júl. 19. 16:34
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen nekem is csinálta a windows 7-em. És a háttér az nem váltott feketére csak feldobtaa nem eredeti widows ablakot.


Amikor feldobja az ablakot, akkor eszkezkezőben keresd meg a folyamathoz tartozó exe programot (Jobb egér az alkalmazáson fülön az adott alkalmazáson és Ugrás folyamatra menüpont)


Ha megvan az EXE program neve (valamilyen vat vagy wat, már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a neve) Keress rá elvileg 3 db találsz belőle két exe-t és egy PF kiterjesztésűt. Ha jól rémlik a két EXE a windows\system32 mappában van (bár ez nem 100 %-os),


a Telepitő DVD-vel inditsd be a windows 7-et.


Menj el addig mig kapsz egy parancssort, aztán keresd meg és töröld a 3 darab fájlt.


Parancssor : [link]


Mióta töröltem a 3 db fájlt, azóta én nem kaptam "nem eredeti" Windows ablakot.


Sok sikert.

Üdv.

2013. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
WGA a neve.
2013. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A számítógépet már eleve Win 7-el együtt kaptuk, nincs CD... :(
2013. aug. 26. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eredeti, akkor ez csak az aktivátor és nem a teljes Windows7. Vagy pedig nincs regisztrálva a Microsoftnál. Ha boltban vetted, ott tudnak segíteni, én az MS Office-val jártam hasonlóan.
2013. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!