Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy olyan appot szeretnék a...

Egy olyan appot szeretnék a telefonomra, ami nem riaszt mint az őrült, csak vagy lefényképezi azt, aki nézegetné a dolgaimat vagy valami diszkrét/vicces hangjelzést adna. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A régi leblokkolt mindent, szirénázott meg alig tudtam megszabadulni tőle - de nekem csak egy laza figyelmeztetés, fényképezés vagy ilyesmi is elég lenne. Any idea? Jah, és ingyenes kell. És amúgy azért nem kéne ilyen FBI-szintű, mert a gyagyás pasim nézegeti a telefonomat és ettől van már tele a hócipőm!!

2013. júl. 24. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a problémáddal kapcsolatban fölmerül bennem a kérdés, hogy milyen pasi az, aki "turkál" a barátnője telefonjában. Nekem eszembe nem jutna a párom telefonját nyomkodni, beleolvasni az üzeneteibe, naptár bejegyzéseibe, akármibe. Biztos van valami alkalmazás erre, de szerintem itt alapvető problémák vannak. A telefon magán szféra, akárcsak az email és a postai levél: nem nézünk bele, még a saját párunkéba sem, és ha valakinek ez nem evidens, akkor ott gáz van.
2013. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Alapvetően meg kellene beszélned a "gyagyás pasiddal", hogy ne turkáljon a telefonodban. Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor rossz hírem van...

Amúgy használhatsz pin-es, jelszavas vagy mintás képernyőzárat, így nem fog tudni hozzáférni a dolgaidhoz. Ha esetleg a Cerberus nevű alkalmazást is telepíted (Android esetén), akkor az le tudja fotózni azt, aki megpróbálja feltörni a képernyőzárat.

Ha értesz a programozáshoz, akkor a Tasker alkalmazással is készíthetsz ilyen célú programot, szintén Androidra.

iPhone-hoz sajnos nem értek, de csodálkoznék, ha nem lenne ott is valami hasonló megoldás.

2013. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem ezt a Cerberust.
2013. júl. 31. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!