Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy fx6100-as procim. A...

Van egy fx6100-as procim. A Black Ops 2-vel szeretnék rajta játszani, de mikor steamről elindítom az egész (gép) befagy, majd ujraindul. Vicces de gyengébb procival ment (nem fx-es volt). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

a gépem:

Vga:HD 7770

1 TB vinyó

CPU:AMD fx-6100

az alaplap: gigabyte am3+-os (pontos típust nem tudok:()

8 GB memória



2013. júl. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerű: lehet hogy a procid be fog tojni... teszteld AIDA64 stabilitás teszttel, de csak a procit, és ha újraindul a gép, akkor ott van a hiba...
2013. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen volt az előző procid? Gondolom elég új a mostani.. Hát ez az amd!:)) Viszont ha nem az a gond, lehet hogy csak újra kéne rakni a játékot.
2013. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez az AMD? Az hogy te szerencsétlen módon csak ilyen szar esetekről hallottál, az egy dolog.
2013. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a népség szídja az intelt mert drága, az nem azt jelenti, hogy az amd a mindenség. Azért olyan olcsó, mert egy rakás szar az egész. De te biztos jobban értesz hozzá. Mester!
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aha, igen amúgy jobban értek hozzá, 100%.


Én egy szóval se mondtam hogy az Intel az rossz.


Azért olyan olcsó, mert az AMD nem kísérletezik, hanem a profitra hajt.


Ennyit nem tudsz te ostoba gyerek xD.

2013. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ide jössz, szórod a gigantikus ostobaságaidat, és lepontozol másokat, szimplán csak azért mert neked az AMD nem jön be. Mert úgy gondolod hogy ami olcsó az szar is? Ez nem a teszkó öcsém!


Gratulálok, egy perc alatt leírtad magad!

2013. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen? te igen jó vagy.. A báttyám számtek boltjában már amd-t nem is rendelnek, mert már több tucatnyi ember visszament reklamálni, hogy a procijuk pár hét-hónap alatt beszart. Én csak elmondtam a véleményem te meg ugatsz mint egy kivert kutya...
2013. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ráadásúl én nem azt mondtam, hogy ne vegyetek. Vegyétek, biztos szépen elviszi majd a játékokat, meg minden, de vállaljátok a következményeit (mellékhatásait) is... Sőt, akinek nincs pénze, az vegyen amd-t. (bár az intel kevesebbet fogyazt jóval). Azért van az amd, hogy akinek nincs pénze, az majd megveszi ezt, és ha szerencsénk van akkor talán meg is éli a 2-3 évet. Igen nem tesztel.. Ezért is nem éri utol az intelt. És lehet, hogy egy huszassal több, de (legalábbis nekem) megéri, hogy tudom hogy egy biztos procim van, ami 2x túlszárnyalja önmagát. És ez az én véleményem. És ezért nem kell leugatni a másikat, mert elmondja. Lehet neked van igazad, lehet nekem. Éppen ezért nem kéne..
2013. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ...:)
2013. júl. 7. 17:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Az előző procim: AMD bulldozer 4 magos... a BF3 ultrán ment vele és a mostani procimmal is megy. Nekem azt mondták hogy biost kellene frissíteni, de a azért köszönöm a válaszokat és hogy sikerült veszekedést indítanom :D
2013. júl. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!