Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet visszakeresni...

Hogyan lehet visszakeresni egy felhasználót, akit többen is jelentettek már?

Figyelt kérdés
Zaklatott engem egy felhasználó,és több ismerősömet is faggatta..ők jelentették,de én nem tettem,mert tudni akartam ki lehet,de sajnos azóta se találtam rá választ. Valaki tudna segíteni? Nagyon fontos lenne!

2013. júl. 29. 19:24
 1/2 Válasz Vilmos ***** válasza:
100%

Hát, ha te nem tetted tiltólistára a profilját, akkor Te a saját profiljából ezzel az egyetlen adattal, hogy mások letiltották a maguk számára, a saját profilodból, vagy google-ból nem fogod tudni megtalálni.

Azt az ismerőseid a saját profiljukban tudják megnézni a saját "tiltólistájuk"-on (ha ugye bejelölték tényleg).


Tehát őket kell kérdezni. Őnekik pedig illik erre válaszolni. Ha sokáig nem válaszolnak a SAJÁT ismerőseid egy ilyen kérdésre, akkor ott valami nincs rendben a túloldalon.... :/

2013. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim nem csak letiltották,hanem jelentették is,de azért megpróbálom megkérdezni tőlük. Köszönöm :)
2013. aug. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!