Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kék halál, elszámol 100ig, és...

Kék halál, elszámol 100ig, és terheléstől függően újraindul a gépem! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Először laptopon tapasztaltam ezt a jelenséget,(win7 32bit)nem foglalkoztam vele,azthittem elromlott.

Most asztali gépen is előjön,ami nagyon bosszantó,fél éves sincs a gépem,új alkatrészekből raktam össze,és mégis az ismerős kék haverom vár...

Most 64bit-es rendszer van rajta,és csak egy olyan program amit régen használtam.(winrar)

Kértem már segítséget gyanakodtak vírusra,de vizsgálat közben is újraindul gyakran 3szor is egymás után boot közben.Szóval nem vírus.

Aztán RAM-ra gyanakodtam,van benne 2,AIDA vizsgálat közben fagyott,ezért kivettem egyet,az egyik önmagában nem bírja már bekapcsolni a gépet.(pedig új)

Szóval egy RAM oda,de most is csinálja,olvastam,h kell kikapcsolni a hiba utáni automata újraindítást,így le tudtam fényképezni az ellenségem.

Nem tudom kivenni mire céloz,mert még sosem volt ilyenem,de már vagy 5 féle windows-t próbáltam,és vagy 6 szor telepítettem az utóbbi 3 napban.

[link]

Szóval nagyon jól jönne egy szaki segítsége...


2013. aug. 2. 22:16
 1/1 hypno ***** válasza:

A te szempontodból a

"Driver IRQ Not Less Or Equal" és

"NDIS.SYS"


bejegyzés a lényeges. (Az NDIS.SYS a hálókártya drivere) Ahogy néztem komoly szakirodalma van.


Nézd meg ezt a videót

http://www.youtube.com/watch?v=fle3RLJv9bo

2013. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!