Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Androidos telefonomra érkezett...

Androidos telefonomra érkezett, hogy 11 súlyos hiba van rajta, és kattintsak az android. Ikangoo.com says webhelyen lévő oldalra. Töltsem le a SCAN DROID alkalmazást, ami megjavítja a hibát. Megbízható az alkalmazás?

Figyelt kérdés

#scandroid
2013. aug. 6. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább egy vírusnak néz ki. az egész androidot a 0-ról újraraknám.
2013. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
SOHA ne menj mindenféle oldalakra programokat letölteni. Ha kell valami, akkor keress a Play!-en. Azt valamilyen szinten ellenőrzi a Google (bár az sem 100%), az ismeretlen forrásokból leszedett progikkal csak szétfertőzöd a telefonod.
2013. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Google Playről töltsél le alkalmazásokat, ez csak valami reklám nem kell komolyan venni, ha az értesítési sávban jelenik meg, nyomjál hosszan rá és kiírja hogy melyik alkalmazás küldte ezt az értesítést, utána távolítsad azt el
2013. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz, csak a Play-t használd és ott is nézd meg, hogy milyen jogosultságokat kérnek az alkalmazások.
2013. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ugyanebbe akadtam bele, és levett 2000forintot tőlem :(((
2013. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pöpec válasza:
Ma nekem is ugyan ezt írta ki a telefonomon.amikor megnyitottam egy programot.Kicsit megijedtem,hogy valami baj van a telefonommal,s rá kattintottam a javítás gombra.Így letöltötte a scandroid feliratú valamit,de hála a telefon blokkolta a telepítést,mert nem volt be jelölve a beállításokban az ismeretlen alkalmazások engedélyezése.Így töröltem a letöltést.
2013. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is belefutottam pedig a marketről szedtem le mp4 lejátszot ami a hibát irta. letöltött videó lejátszása után irta ezt. virusnak gondoltam (a videót) de nekem is blokkolva van az ismeretlen letöltés. több virusirtót lefuttattam de egyik sem talált semmit. aztán olvastalak titeket, igy most csak a programot szedtem le és töröltem a videókat.
2013. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az elsö gondolatom amugy nekem is az wolt hogy kamu és épp most akarja leszedetni a virust vagy egyéb huncutság.
2013. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Esprimo Mobile válasza:
Micsoda véletlen hogy mindenkinek 11-virus van a telefonján . Nekem is 2000-valamenyiért akart javitani. A fogyasztóvédelmiseknek az ien szemeteket kéne vadászniuk meg lesöpörni a tv-böl a kuruzsló jósda müsorokat , ahelyett hogy azon pörögnének: Juli néni ade áfás számlát a piacon a saját termésü paradicsomért.
2013. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!