Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki melyik a legjobb...

Valaki melyik a legjobb magyar nyelvű vírusírtó? És honnan tudom letölteni? :D

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nod32,torrent vagy 30 napos [link]
2013. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legjobb nincs egyik se biztosit 100% os védelmet,meg ha az egyik megtalál egy vírust nem biztos,hogy a másik is... De itt van pár magyar nyelvű avast,avg,panda cloud,comodo,mse . Google megtalálod.
2013. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kaspersky a legjobb, gugli a linkért
2013. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt innen szoktam letölteni. Regisztrálni kell havonta. Egy hónap elteltével el kell távolítani és megint feltölteni és megint regisztrálni kell. Kb három e-mail cím elég sorban, hogy az elsőre vissza térve megint engedje regisztrálni mint új címen. Akkorra törlődik az adatbázisukból az első.


[link]

2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az eset messze van a legjobbtól azért
2013. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Avast! -ot használj nekem bejött
2013. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam az ESET nod** még soha semmit nem engedett be. mindig jelez, ha valami próbálkozik. Mi kell ennél több.

Pl. ha beteszek egy USB drájvot, amin valaki hozott bármit, akkor mindig elsőnek azt nézi és jelzi ha valami vírus van rajta. Nálam eddig ez van a topon mert eddig mindent megtalált.

2013. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 talos69 válasza:
Avast- ez a legjobb!
2013. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!