Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopták a BlackBerry Bold...

Ellopták a BlackBerry Bold 9900 as telómat, mit csináljak most? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy gondom. Elvesztettem a telefonomat! Hogy nyomozhatom le hol van a készülékem?

2. kérdés? Akkor is meg tudom találni a telómat ha kivették az sd kártyát meg a sim kártyát?? Nagyon aggódom, pls help!


2013. aug. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemehetsz a rendőrségre, tehetsz bejelentést. Szolgáltatónál letiltathatod, hogy ne tudják használni.

Ennyi igazából amit tudsz csinálni. Nekem 2,5 éve lopták el a blackberrymet, és nincs meg sajnos.

2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha előfizetéses, azonnal le kell tiltani a szolgáltatónál, ha nincs rajta PIN kód, egy kalap pénzt fizethetsz a tolvaj helyett.
2013. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltató boltjában vetted? Akkor az IMEI számot bevitték az adatlapodra, ennek alapján le lehet tiltani.
2013. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
T-Mobilos volt a telefon.
2013. aug. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!