Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit gondoltok, mennyire...

Mit gondoltok, mennyire megbízható és hatékony a 360 Internet Security 2013 nevű antivírus program?

Figyelt kérdés
A minap találtam rá a Prim Letöltésen (más után keresgéltem). Elsőre szemet szúrt hogy a program teljesen ingyenes és még Internet Security is. Teszteknek is utánanéztem de azokból kevés volt, rövidek, elégtelen információval. Szóval gondoltam hogy írok egy kérdést ide, hogy akinek már volt dolga ezzel a programmal, ossza meg véleményét hogy mik a tapasztalt előnyei illetve hátrányai, és hogy megéri -e egyáltalán alkalmazni. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 7. 15:31
 1/7 belapus ***** válasza:

Nem használom, de Bitdefender motort is használ, és van benne Sandbox is, ezért nem lehet túl rossz, szerintem.

És ez sem egy rossz eredmény:


[link]


Az Anti-Phishing teszten viszont, úgy tűnik, megbukott:


[link]

2013. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor megér egy próbát.
2013. szept. 7. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
comodi internet security 2013 is ingyenes
2013. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sorry.comodo nem comodi
2013. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Loner válasza:
Azért légy óvatos! A napokban olvastam egy cikket, ami arról szólt, hogy ennek a programnak egy másik változata, (360 Total security) rendelkezik egy olyan funkcióval, hogy felhívja a figyelmedet, ha a wi-fi routered admin jelszava nem elég erős. A cikk nem állított semmit, de mindenesetre aggályos, hogy hogyan állapítja meg, honnan tudja, hogy mi a router admin jelszava, és hogy azonkívül, hogy figyelmeztet, vajon mit kezd ezzel a jelszóval? Valahová esetleg elküldi? És ha a TS meg tudja fejteni a jelszót, mi a garancia, hogy az 360 IS nem teszi ugyanezt, csak nem szól róla?? Nekem nagyon tetszett ez a program, jól is működött, de ez után a cikk után, és egy másik után, ami arról szólt, hogy Kína teljes felügyeletet szeretne szerezni az internet forgalom felett, úgy döntöttem, leszedem, és megváltoztatom a jelszavaimat. Talán ha bebizonyosodik, hogy semmi ártalmasat nem csinál a program, újra próbát teszek....
2014. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Loner válasza:
Ja még annyit, hogy a neve ellenére, nem igazán internet security, pl. tűzfalat nem tartalmaz....
2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg a teszteken is csalt.
2015. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!