Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az újságokban található...

Az újságokban található vírusirtó kódok legálisak?

Figyelt kérdés

A CHIP DVD mellékletében van egy Kaspersky Antivirus havi kód. Ezt szeretném is használni meg minden, csak nem tudom, hogy ez engedélyezett (mondjuk ha nem lenne az akkor nem lenne benne). Egy üzletben található gépen egy ilyen vírusirtót szeretnénk használni tehát ilyen havi kódost.

Bele köthetnek(jogosan), hogy nem vett hanem ilyen újságban található kódos ? (Nem azt írom, hogy bele tudnának kötni mert mindenbe bele tudnak de ez...)


2013. szept. 9. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
El is felejtettem. Milyen ingyenes tűzfalat tudnátok ajánlani hozzá ?
2013. szept. 9. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:

ha az uzletben futo szamitogepre sem vagy kepes megvenni egy virusirtot, sztem inkabb zarj be.


amugy a kod nyilvan legalis, de altalaban csak egy honapig mukodik, promocios celokat szolgal. az adott ujsagban valoszinuleg benne van, hogy milyen feltetelekkel hasznalhato (gyanitom uzletben, nem magancelra nem engedelyezett).

2013. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:
50%
#1 Használd az ESS-t az vírusirtó és tűzfal egyben. Ott van az újságos kódja, a a Kaspersky mellett.
2013. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)A Kaspersky-t én használom magáncélra. A boltit meg megkérdeztem, hogy lehet-e. Mondjuk inkább nem kockáztatunk mert nem nagyon akarok bírságot fizetni és mondjuk még a gépet is lefoglalják.
2013. szept. 9. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

:D Ne irj hulyesegelet valaszolo..


Eredeti,nyugodtan hasznalhatod a magazinos kodokat,atlag 1-2honapig jok,de utana kov magazin szamba ismet megtalalod az ervenyeset.Sokan hasznaljak ezeket igy.Igy nem kell megvasarolni a vedelmet csak a magazint,de neten azok is meglelhetok es letolthetoek illetve kulonbozo forumokba is kozze teszik oket,foleg az ESET vedelemhez.

2013. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!