Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Free vagy ESET Smart...

AVG Free vagy ESET Smart Security a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik fogja kevésbé a RAM ot? Az ESS regisztrált!
2013. szept. 15. 14:40
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Az ESS a jobb egyértelműen. Van benne tűzfal és más hasznos dolog is a vírusirtón kívül. Az AVG a legjobban gépzabáló vírusirtók közé tartozik, hozzá képest azt ESS ultra light.
2013. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Az ESET-nek nagyon jó a támogatása. A forgalmazó nagyon korrekt (és értenek is hozzá), volt már rá példa, hogy távsegítséggel oldották meg az egyik kolléganőm "ügyessége" miatt előállt problémát. A vírusirtó gép-terhelése (a frissítések letöltésének időtartamát kivéve) tapasztalatom szerint gyakorlatilag nem érzékelhető, míg ugyanezt nem mondhatom el néhány más, ismert víruskergetőről.

Egyetlen hátránya, hogy fizetős :) - de valamit valamiért.

2013. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sombokor válasza:

Az AVG nekem is fogta a gépemet.

Az ESS Az nagyon csak a gép indulásakor fogott meg azt mindha nem is lett volna.

de nekem a comodo-k se és az IObit MF se fogja!

2013. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az ESET gratis


[link]

2013. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ESET Smart Security ,ha vásárolt. Nagyon jó a támogatása. Mellé egy Malwarebyte's Anti-Malware, és nem kattingatni olyanokra, hogy "Ingyenes Torrent regisztráció!" .Akkor kevesebb esélyed lesz a kártevőkre.
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!