Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekaptam egy vírust nem enged...

BTzone509 kérdése:

Bekaptam egy vírust nem enged be lépni a gépbe és azt írja hogy ki tudjam nyitni a gépet 50 ezer ft-t kell fizetnem ez mi?

Figyelt kérdés
Hogyan kell ezt ki kapcsolni vagy hogyan rakjam újra a gépem mert am?ikor már menne a telepítés... (kérem nyomjon meg 1 gombot ) a billentyűzet ki kapcsol sőt még rendszer vissza állítási pontot sem enged csinálni mi tévő legyek?

#vírus #telepítés elindítása
2013. szept. 16. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még mindig ez a xar fertőz [link] csak már magasabb a tarifa.rengeteg leírás van az eltávolítására.
2013. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen olvasom hogy hogy kell csak nekem ez már fejlettebb bootkor kikapcsolja a billentyūzetet és nem tudok csinálni semmit tanács ?
2013. szept. 16. 19:00
 3/4 belapus ***** válasza:

Esetleg a harmadik megoldás ( már ha nem akarsz pénzt kiadni ):


[link]

2013. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként semmilyen rendőrséghez nincs köze, valami ruszki hackerbanda műve. (Van amerikai, brit, francia, német, román, szerb változata is).

2013. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!