Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon aki nem ismerősöm,...

Facebookon aki nem ismerősöm, nem látja, hogy kik az ismerőseim, de nyilványosra szeretném csinálni, hogy aki nem ismerősöm az is lássa az ismerőseim, hogy lehet ezt megcsinálni? Már mindennel próbálkoztam, de nem tudtam.

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az adatlapodon, ahol van a 9 ismerősöd fotója, a jobb felső sarokban van egy ceruza. Arra menj rá és válaszd az Adatvédelmi beállításokat. Itt az első felkínált kérdés, hogy Kik láthatják az ismerőseidet. Állítsd Nyilvánosra.
2013. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget,de amikor bemegyek az adtvedelmi beallitasokba es ramegyek az idovonal es megtekintesre,azon belul is,hogy megtekintes mint(ott megtudom nezni,hogy masok ,hogy latjak az adtlapomat)a nyilvanyos megjelenites szerint,nem latja az,aki nem ismerosom,meg kell jelolnie ismerosekent,hogy lathassa.ilyenkor mi a helyzet?
2013. okt. 6. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez van, mikor úgy csinálom, ahogy írtam.

Én direkt állítottam be, hogy csak az ismerősök lássák, és természetesen ha rámegyek a Megtekintés, mint (nyilvános)-ra, nem is mutat semmit.

Az előbb kipróbáltam, átállítottam a legfelsőt nyilvánosra és mutatta is az ismeretleneknek is a listát.

[link]

2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!