Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Frissítettem EES7 re. Miért...

Csacsi2 kérdése:

Frissítettem EES7 re. Miért tűnt el a levélszemétküldő cím az outlook express-ben, ill hogyan lehet levélszemétküldő címet hozzáadni a listához?

Figyelt kérdés

Nemrég frissítettem az Eset Smart Security 6 -ról 7 -re és eltűnt a levélszemétküldő cím az outlook expressből.


Lehet hibásan frissített le? vagy valamely beállítás okozza, esetleg ha a levélszemétre klikkelek felveszi a tiltólistára?Hol tudom ezt megnézni, ill. ez mindenkinél így van vagy csak nálam van gubanc?

[link]


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 7. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az esetleges hibákért, siettem...
2013. nov. 7. 11:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Időközben rájöttem, a program beállításaiban nem volt pipa a felhasználói címlisták alatt!Azért mindenkinek köszi aki próbált segiteni!
2013. nov. 7. 13:55
 3/4 hypno ***** válasza:
Hidd el, unikumnak számít ha valaki használja a saját buksiját és önáéllóan is próbálkozik azon felül, hogy kérdez.
2013. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a legritkább esetben kérdezek. Nem volt releváns, hogy egy beállítás elmásszon verziófrissítés után, ezért nem is gondoltam rá, viszont az eset már megtréfált 5-ről 6 -ra való frissítéskor, akkor nagyon nehezen vakartam le , majd tettem újra.


Viszont megemlíteném azt is ha valaki úgy kérdez, hogy tudja mit akar, körülírja, leírja, hogy mik az előzmények,a gépét (ez is unikum) sőt még azt is hogy eddig mivel próbálkozott, akkor okoskodónak, beképzeltnek tartják egyesek és szép kis (nem segítő szándéku) kommenteket írnak!

2013. nov. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!