Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ammyy admin program mennyire...

Ammyy admin program mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Első ránézésre nem tűnik rossznak, de én inkább a TeamViewert használnám.
2013. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Teamvieweremnek lejárt a licensze.
2013. nov. 7. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és azzal nem lehet észrevétlenül behatolni a másik gépébe. (a)
2013. nov. 7. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A sima otthoni felhasználás ingyenes, nem nagyon tud lejárni. Vállalati környezetben pedig szerintem ennyit meg kellene érnie a normális kezelhetőségnek.


Az észrevétlen "behatolás" pedig nem szép dolog, még munkahelyeken sem. (Ha a szerződésben nincs is ilyen kitétel, akkor nem is hiszem, hogy törvényes.)

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen csodálkoztam, mert nekem lejárt a licensze a teamviewernek, pedig csak itthon használtam. Ja és amúgy teljesen észrevétlenül -én legalábbis-, az ammyyval sem tudok behatolni, mert megjelenik rajta egy piros pont olyankor, csak ha magát a program ablakát nem figyeli a haverom, akkor nem látja, ha behatoltam hozzá, mert a piros ponton kívül nem történik semmi változás, míg a teamviewerrel ennyire sem lehet "észrevétlenül", mert megjelenik jobbra lent a program behatolást jelző panelje. De a kérdést azért tettem fel, hogy ha csak simán fent van a gépemen az ammyy admin, és figyelem is magát a programot, hogy ott van-e a piros pont, meg még ki is kapcsolom, akkor vajon egy hekker meg tudja-e azt csinálni, hogy úgy hatol be a gépemre az ammyyval, hogy ki is van kapcsolva, meg még a piros pont se jelenik meg, tehát akkor se veszem észre, ha magát a program ablakát is figyelem. Mert ha biztonságos a program, akkor elvileg ilyet nem lehet csinálni, de hát nem tudom.
2013. nov. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!