Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A PC Speed Up vírusírtó (? )...

A PC Speed Up vírusírtó (? ) program biztonságos?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Daemon Tools-t, és vele letöltődött a fenti program is. A vizsgálat után azt írta, hogy 7000valamennyi hibás részt talált.

Ez biztonságos program? Ha rákattintok a javításra, akkor tényleg gyorsabb lesz a gép? Nem töröl le semmi fontosat?

(Windows 7 / ESET Smart Security vírusírtónk van)


2011. okt. 3. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákattintasz a javításra, kiírja, hogy vedd meg, mert ez fizetős program. Amúgy sem vennél észre semmit a nagy "javításból". Töröld le, fel sem kellett volna telepíteni.....
2011. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2011. okt. 3. 16:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "teljesítmény optimalizáló" akármik teljesen feleslegesek, ráadásul vannak közöttük hamisak is (trójaival). SOHA ne tölts le ismeretlen szoftvereket!

A Google keresőjében az egyik találat erre a Pc Speed Upra, némi írásmód eltéréssel a WOT szerint WARNING.

2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

-tudom, hogy nem kellett volna letölteni, csakhát nem vettem észre, hogy be volt pipálva a letöltése - azért kérdeztem, mert tudom, hogy vannak olyanok, amik kiírják, hogy milyen sok hibát találtak, közben meg maga a program egy nagy vírus...

-ennél még az is ott volt, hogy 5*-os elismerést kapott valahol

-már letöröltem a gépről

2011. okt. 4. 14:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Futtasd le a vírusirtót is, az Ördög nem alszik.
2011. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
szerencsére nem talált semmit, még1szer köszi a válaszokat
2011. okt. 4. 21:53
 7/22 webshark25 válasza:

Nekem gyorsabb tőle a számítógép.

(Észrevehetően)

2012. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Semmivel sem tud többet, mint a Ccleaner vagy a Wise. Nincs értelme ilyet feltenni.
2012. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a cCleaner nekünk is megvan, az legalább 100% megbízható
2012. okt. 1. 19:53
 10/22 ShadowBeast válasza:

Én Glary Utilities-t használok. AZ álatlános tisztítádson felűl ilyenek is vannak benne hogy:

*Program eltávolító - nem csak hogy az Uninstallert futtaja és törli a programokat hanem a törlés után rákérdez hogy a mapát illet az abban esetlegesen ott maradt fájlokat is eltávolítsa-e

*Helyi menü kezelő - Az egér jobb gomjára elő jövő menüt módosíthatjuk, programokat adhatunk hozzá vehetünk el.

*File undelete - Ha kitöröltél valamit amire még is szükséged volna ezzel a menüpontal visszahozhatod a sírból azokat a fájlokat ami már a lomtárban sem szerepel.

*Fájlzúza - Végérvényesen törli a gokumentumot. Ami azt jelenti hogy az előző trükkel sem lehet már visszahozni azt, védve így a "tulajdonunkat"

*Fájl kódoló, dekódoló - Jelszóval védhetjük dokumentumainkat

*Meghajtó elemzés - Megnézhetjük hogy az adattárólónkon mi mekkora méretben és mennyiségben foglal helyet. Így könnyen rábukkanhatunk már rég nem használt felesleges nagyméretű fájlokra, ha épp hely szűkében vagyunk.

*Ismédlődő fájlok keresése

*Üres mappa kereső

*Fájl darabol, egyesítő. NAgyobb méretű fájlokat tudsz kisebb részekre alakítani könnyítve a fel töltést vagy USB-n való mozgatást.

*Indítópult kezelő - AUtomatikusan induló programokat lehet kezelni vele

*Memória optimáló

2013. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!