Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen ilyen lassu a számítógépem és milyen ingyenes virusírtó programot töltsek le?

Figyelt kérdés
hogyan szabadíthatok fel memóriát?a gép elég lassu 4 percet kell várni hogy egy program elinduljon, winchester kb 1 éve lett cserélve benne.
2009. nov. 16. 18:34
 1/5 anonim válasza:
Telepítsd újra az op rendszert, vagy szedjél le vírusírtót pl nod32 elenőrizd hohy nem-e vírusos agéped
2009. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vírusirtót, én avast-ot használok, eddig nem volt komoly gond vele. Memóriát felszabadítani nehezebb, azon a meghajtón ahol az OS van ne tárolj filmeket, játékokat, stb. , vagy az is lehet hogy túl nagy operációs rendszert tettél rá, próbálj meg kisebb gépigényűt, nagyjából ennyit tudok mondani...
2009. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Üdv!

Először is a vírusírtókról!

Avast Free Edition-t nem ajánlom, mert még a leggyengébb vírusokat sem képes megfogni, helyette csak úgy csinál mint ha találna valamit, így próbál meg téged rávenni arra, hogy vásárold meg!

Én az Eset Smart Security 4 -es verzióját ajánlom letöltésre, amit a nod32 weboldaláról letölthetsz, csak egy e-mail címet kell megadnod! ( 1 e-mail fiókot csak egyszer regisztrálhatsz! )

Letöltöd és onnantól kezdve scak egy pc újságból kell kiolvasnod havonta a vírusírtó kódját, így ingyen használhatod!

Memóriát úgy szabadíthatsz fel, ha megismerkedsz a Start menü / Futtatás / msconfig paranccsal. Itt letilthatod az egyébként 100%-ig haszontalanul elinduló programokat, így a gép újraindítását követően ezek a programok már nem fognak betöltődni a rendszer memóriájába. De vigyázz, mert nem mindegy, hogy mit tiltassz le. Nézz utána, hogy mi az amire nincs szükséged ( általában : jusched.exe ; reader_sl.exe, ésatöbbi )

Továbbá a Vezérlőpulton belül érdemes még beállítani egy-két dolgot. Pl.: Rendszer -> Speciális -> Teljesítmény -> Beállítás ---> Legjobb teljesítmény! Ezek után csak a windows kinézetét kell viszaállítani az asztalról jobb egér gomb, tulajdonságoknál!

Egyszer csinálj egy automatikus frissítést, és utána tiltsd le, hogy ne kezdeményezzen kapcsolatot, és ne töltődjön be a rendszerbe feleslegesen.

Akkor Rendszer -> A rendszer visszaállítása ---> Kikapcsolás


Van még sok ilyen trükk, de sajnos most nincs annyi türelmem, hogy mindent leírjak, remélem segíthettem!

2010. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj az avasttal? Nekem avg és defender fut mellete még, már elég jó lett az avast is. Azért van a gépemen ennyi védelem, mert szervergépként működik.
2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 johan dániel válasza:
tölcsd le a avast free antivirust nekem be vált plusz tölcsd le a advanced systemcare 8 ez pedig a gépedet fel gyorsicsa és optimalizálja sok sikert nekem be vált
2015. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!