Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Olyan magyar nyelvű fórumot...

Zack1 kérdése:

Olyan magyar nyelvű fórumot keresek, ahol segítőkész programozók tudnak segíteni bizonyos adatokhoz való hozzáférésben. Tudtok ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés

A lámák kedvéért:

-nem akarok hackelni megtanulni, hanem egy segítőkész arcot keresek, aki megold nekem egy problémát.

-Nem FB profilt akarok feltörni, még csak nem is emailt, aki ezzel jön, azt megnyúzom.

-Nincsenek csilliárdjaim, szívességet szeretnék kérni, a jó ügy érdekében.

-A rootsiteon már regeltem, mást mondjatok :)



2013. nov. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd le itt, hogy mit szeretnél és talán kapsz rá segítséget.

(Bár amiket írtál abból úgy sejtem nem fogsz...)

2013. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csxeba ***** válasza:
SQL Injection kell?
2013. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem elég egyértelmű voltam, nem ide fogom leírni, hogy pontosan mit szeretnék.

Az meg, hogy SQL Injection kell-e? Biztos kell, ha ti mondjátok, de amúgy fogalmam sincs :)


Na de akkor még egyszer: fórum / közösségi URL-t kérek, ahová regelhetek, beléphetek, és aránylag zárt rendszerben kérdezhetek, profiktól.

Aztán majd odabent elmondják a profik, hogy "te totál máshol élsz Öcsém, hülye vagy és láma, és felejtsd el, hogy itt megtalálod álmaid hackerkisasszonyát", vagy éppp ellenkezőleg, segítenek irányt találni. Nos? Valakinek jó kis tippje? :)

2013. nov. 20. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

"Aztán majd odabent elmondják a profik, hogy "te totál máshol élsz Öcsém, hülye vagy és láma, és felejtsd el, hogy itt megtalálod álmaid hackerkisasszonyát""


Ezt én itt és most elmondom neked akkor én.

(A zárt fórumokra amúgy sem mehet fel csak úgy akárki, nem véletlenül.)


Üdv,

egy etikus hacker

2013. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi etikus hacker, lehet h erre volt szükségem ;)
2013. nov. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!