Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » INGYENES vírusvédelem: Avast,...

INGYENES vírusvédelem: Avast, AVG vagy Avira? Mit ajánlotok, melyik a legjobb és miért?

Figyelt kérdés

INGYENES vírusvédelem: Avast, AVG vagy Avira? Mit ajánlotok, melyik a legjobb és miért? Vírus, trójai stb. ellen, és mi a helyzet ezeknél a tűzfallal? Illetve valamely kettő lehet-e egymás mellett egyszerre működésben a gépen? Ha meg nem, akkor egyik mellé valamilyen kiegészítő védelmi (szintén nem fizetős) program?

Aki valamelyiket használta már huzamosabb ideig, írja le a tapasztalatát légyszi!

Most már mindenképp ingyenes kell, mert már nem tudjuk kinyögni a fizetőset... Szóval légyszi azt ne írja senki, hogy megéri a fizetős vírusirtó, mert hiába éri meg, ha egyszer már nem bírjuk kifizetni!

(A gépen Windows7 Professional, Service Pack 1 van, 64 bites.)

Előre is köszi az értelmes és érdembeli válaszokat és segítséget!!



2013. nov. 22. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Avast!-ot használok már kb 4 éve.

Eddig mindig jelzett amikor kellett, oldalbetöltéskor, fájlletöltéskor, rosszindulatú *.exe indításkor is, stb... Rendszeresen frissül magától. (Már egy ideje nemigazán riaszt crack, cracker/patcher programoknál/fájloknál) Nagy ritkán (hetente talán 1x) feldob egy ajánlatot, hogy a pro ilyen meg olyan jó, minden egyéb esetben csöndben van amíg nincs gond.

Win7 32 biten használom az ingyenes verziót.

Tűzfal nálam a windows tűzfal van bekapcsolva, tudom, hogy nem sokat ér de pár programot letiltok benne, hogy ne akarja a netet használni.

2013. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En ugyan mast hasznalok, de ismerosoktol van visszajelzes. A sorrend:

Avast

Avira

Avg

Az elso ketto eleg jo, de az avast elvileg megbizhatobb. De tokeletes vedelem ugye nincs. Fizetossel se.

2013. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Malwarwbytes anti malware legyen mellette, az regisztralatlanul is megbizhato. Manualisan kell frissiteni, es nincs real time vedelem az ingyenesen hasznalt verzioban, de amugy jo.
2013. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Avast a leg megbízhatóbb, viszont sajnos egyre pofátlanabb az erőforrás igénye. Az Avira se rossz, én azt használom jó ideje, elégedett vagyok vele.

Kiegészítő védelemnek +1 szavazat a Malwarebytes Anti Malware-re.

2013. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Megtaláltam az ingyenes Avast Free Antivirus-t és az Anti-Malware-t is.


Viszont találtam egy olyan Avastot is, hogy Avast Internet Security, ingyen :o. Talán 8.0, de nem emlékszem pontosan...

Most akkor melyik legyen a gépemen, melyik a jobb: Avast Free Antivirus vagy Avast Internet Security??

És mi a helyzet a tűzfallal?

2013. dec. 3. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!