Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrségi vírus. Abbahagyhato...

Rendőrségi vírus. Abbahagyhatom az aggódást?

Figyelt kérdés
Zenét akartam letölteni és megjelent egy olyan oldal, hogy a rendőrség zárolta a gépemet, meg ilyesmi, és hogy fizetni kell valamennyi pénzt. Felismertem hogy ez egy vírus, és gyorsan újraindítottam a gépet (tekintve h fogalmam sem volt mit kell ilyenkor csinálni). Utánanéztem, és azt írják róla, hogy újraindítás után is visszajön, de ez nálam még nem történt meg, és elindítottam egy antivirusos keresőt és nem írt ki találatot.

2013. dec. 2. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni ha a gépeden van, mert csak egy ablak lesz semmi más, hogy fizess.
2013. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megint ez a rendőrségi g.e.ci

Az én gépem is bekapta a vírust de újraindítás után sem tűnt el ezért legyalultam és újratelepítettem.

2013. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hamis vírus! Egyik rokonom is bekapta! Itt le van írva hogy-hogy kell letörölni: [link]
2013. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Igor Igorovics ***** válasza:
Van most egy ilyen "trükkös" oldal is, ami semmilyen kártékony kódot nem futtat, csak nem lehet egyszerűen bezárni az ablakot. Ha újraindítás után nem tapasztalsz semmi problémát, akkor ebbe futottál bele, és nincs okod aggodalomra.
2013. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!